Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha a Dechatlonból vennék egy...

Ha a Dechatlonból vennék egy biciklit, akkor azt összeszerelve adják vagy nekem kell összeraknom otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy biciklit és láttam kivannak sorba rakva a Dechatlonban és azon gondolkoztam, ha vennék egyet akkor odaadjak az ősszeszereltet vagy dobozban vihetem haza egy másikat összeszerelve.

#kerékpár #Decathlon #biciklivásárlás #dechatlonos bicikli #dechatlon sport
2019. márc. 28. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Összeszerelve, persze, menetkészen adják át, csak így érvényes rá a garancia.
2019. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Összeszerelve. Amit tudni kell, hogy az első 50-100 km után vissza kell vinni átnézetni. Ekkor utána kell húzni a fellazult küllőknek, csapágyaknak, stb. Ezután lesz igazán olyan a bringa, amilyennek lennie kell, és elvileg a garancia is így él sok helyen.

Nekem mindegyik bringámban nyolcas lett új korában, ezt az ellenőrzéskor kihúzták, azóta (8-10 éve) nem kellett a kerékhez nyúlni, pedig 100-120 kg közt mozog a súlyom, és nincsenek kímélve a gépek. Igaz, egyik sem tescos bringa, de nem is csúcs MTB. Középkategóriás cross trekkingek.

2019. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tothp ***** válasza:
Én a gyerek bicaját a menetkészre szerelés után újraépítettem azért...
2019. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát...hát...hát....


Hogy is fogalmazzak...nem tudom hány éves vagy, emlékszel-e még a Kgst korszakra.


Az akkori Daciákat is elvileg egészben kapgad, csak ltthon szét kellett szedni és újra összerakni. Akkor egész barátian működött.


Nagyjából ez a helyzet a decathlonnal is. Elvileg összeszerelve 3s beállítva kapod, de sokat elárul, hogy bringaszervizes munkához gyakorlatot sem kérnek. Sőt, tudok olyan bringásról, aki nagyon penge a szerelésben. Jelentkezett Elutasították, mert túl precíz...no comment.

Szóval, ha te nem értesz hozzá, akkor vidd el egy bringaszervizbe. Plusz költség, de legalább jó lesz. Bár sok szervizben nem szeretik a dekás bringákat.

2019. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!