Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gyártanak még Csepel kemping...

Gyártanak még Csepel kemping kerékpárt? Meg lehet kerülni vele a Balatont?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet vele kerülni, ez inkább rajtad múlik, én biztos nem bohóckodnék kempinggel, de van aki felmálházva túrázik vele hónapokig. Nem vagyunk egyformák
2019. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki campinggel egy nap alatt 22 km/h átlaggal megkerulte.


Ez persze a kivétel, nem ilyen célokat szolgál a camping, de nem lehetetlen.

2019. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnék vele egy ilyen túrát. Nyilván meg lehet csinálni. Más kérdés, hogy mennyire fogod élvezni.
2019. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy pont Csepelt gyártanak-e még, azt nem tudom. De léteznek még kemping bringák.

Nézd, megkerülni akár egy rollerrel is lehet a Balcsit, haa kibírja (meg te is) de nem erre tálták ki. A kemping bicókat arrra tervezték, hogy utazáskor, nyaraláshoz könnyedén, kis helyet foglalva magaddal tudj vinni egy olyan közlekedési eszközt, ami gazdaságos és helyben eljutsz vele a kisboltba, meg a vízpartra. Már csak a kis kerèkméret miatt sem túl ideális arra, hogy 20-30 km-nél nagyobb távokra menj vele.

2019. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!