Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az tényleg bunkóság ha defekte...

Az tényleg bunkóság ha defektes gumival a kerékpárüzletbe zárás előtt 5 perccel megyek?

Figyelt kérdés
Megjavították a defektet de amikor betoltam és elmondtam hogy mi a baj rögtön azt kérdezték hogy sürgős ez, holnap nem ér rá? Mondtam nem, mert messzebb lakom. Egész végig úgy éreztem hogy kellemetlenséget okozok nekik ők is úgy viselkedtek. Annak örülök hogy soron kívül még megcsinálták.
2019. ápr. 4. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 5 percel is de ha nyitva akkor nyitva
2019. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor rendesek voltak.
2019. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem,mert egy defekt javitás kb:5perc.


Ha nagyon profin csinálják úgy ahogy a nagykönyben írjak akkor mondjuk 8...neked is annyi lenne.

2019. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szlory ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, de azért örülj, hogy megcsinálták.


Ha keresni kell a retket, ami kiszúrta, netán' több is van benne, netán' agyváltós a bringa és visszapakolás után bowdent kell állítani. Ha foltozást akarsz és nem új gumibelsőt.. Ez mind kérdőjelessé teszi, hogy be tudja-e fejezni normál nyitvatartásban.


Ha pedig nem tudja - vagy egyszerűen csak más dolga van az utolsó 5 percben, vagy akár csak sietnie kell a gyerekért óra 1 perckor, vagy bármi más miatt "nem érsz rá még 2 percre"... akkor bizony ez szívesség.

2019. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem bunkóság, de ilyenkor én csak gyorsan vennék egy pótbelsőt (esetleg pajszert, ha nem lenne nálam) és nem velük szereltetném meg...
2019. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne bunkóság?

Nyitva voltak. A defekt pedig egy "vészhelyzet" nem egy kotyogó, de még hasz álható monoblokk, vagy egy kicsit kacsázó kerék, amivel azért haza lehet még jutni.

Ne érezd magad rosszul, neked sürgős volt és nyilván nem értesz hozzá, hiszen akkor megcsináltad volna magad.

2019. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság mivel nyitva voltak,de azért nem szépdolog olyan szerelést kérni ami túlmegy a záráson...ha csak nem mondja a boltos,hogy maradj megcsinálja.

Ez azért ez kb: a legalapabb szerelés.

Mi van ha nincs a közelben bolt,vagy nincs nyitva?

2019. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem, hisz ha biciklivel vagy, nyilván azzal akartál azon a napon küzlekedni, így nem tudhattad felmérni, hogy későn fogsz odaérni. (max hazaküldenek)
2019. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!