Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen MTB kerékpárt ajánlotok?

Milyen MTB kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

max 250.000ft-ért milyen mtb ajánlotok?


terepen és aszfalton is hasztálnám túrákra...


a válaszokat köszönöm :)



2019. ápr. 6. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy valóban felső kategoriás cross/treking bringát néznék.

Tipust nem mondok mert rengeteg van.

De márkát igen:merida. Nekem is van. Igaz mtb, elégedett vagyok velük.

2019. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Valóban felső kategóriás cross trekkinget" ennyi pénzből? Mtb-ből is "csak" alsó-középkategóriát tudsz venni.


Miyen gyakran, milyen távokra tervezel menni?

2019. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Igen mellé löttem.

De azért ha

2019. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De azért ha nincsenek irreális elvárásaid egy középkategoriás (he nem nézzük az e-bike okat) cross-treking gép kijön 250ből.
2019. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mtb szeretnék mindenképpen
2019. ápr. 8. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt jó szívvel merem ajánlani. Ugyanakkor tudnod kell, hogy ha nincs sok százezred arra, hogy egyedi bringát építtess, akkor nyilván a gyárilag összerakott változatok maradnak, ott azonban kompromisszumokat kell kötni. Legtòbb esetben van egy saját tervezésű, vagy máshol legyártott váz, amire rákerül az akármilyen márka logója. És tulajdonkèppen ez az, amit a fogyasztó megvesz, pedig ez a sokadlagos ebben az árkategóriában. Minden egyéb alkatrész beszállítói cucc. Shimano, Sram, Tekrtro, Sunrace, etc... Minél magasabb minőségű alkatrész kerül a bringára, annál magasabb a kész cucc ára. Ezeket a barátságos árakat úgy érik el, hogy itt egy kicsit minőségibb, ott egy kicsit kevésbé minőségi alkatrészt szerelnek fel.

Ez egy aránylag jól felszerelt bringa, használható váltókkal, feltehetőleg a monoblokk és az agyak sem fognak lehalni 1000 km után, ha nem a Grand Canyonban akarasz vele csapatni. Mert akkor 3 km is elég hozzá.

Ami záros határidőn belül cserés lesz, az a teleszkóp. Az alap bringákra felszórják a Suntour villáit, ami csak ránézésre teleszkóp, de legalább nehéz. Viszont a bringára szánt összegből marad annyid, hogy abból már vehetsz egy használhatóbb telót.

2019. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!