Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ciki egyszerű...

Szerintetek ciki egyszerű városi közlekedéshez ilyen kerékpáros sisakot hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 14. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bringás baleset miatti fejsérülésbe belehalni vagy félnótás fogyatékossá válni egy hajszálnyit azért cikibb.
2019. ápr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálunk simán felvesznek ilyet, elég sokan.
2019. ápr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki.

Kinyomtatom a sisakról a fotót és ha meglátlak benne majd kinevetlek és ujjal mutogatok rád, jó hangosan!

2019. ápr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most miért kell elkomolytalankodni?

Nem az az alternatíva, hogy nem veszek fel sisakot, hanem hogy veszek egy másikat...

Miért baj, hogyha egy bizonyos szintig az ember törődik olyasmivel, hogy mennyire néz ki nevetségesen?

2019. ápr. 14. 01:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél:


[link]

2019. ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Kérdésesből úgy látom, h néhány fejsérülésen már átestél, tehát épp itt az ideje, hogy elkezdj sisakot viselni.
2019. ápr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem. Bár ez a szín...kicsit túl feltünő.

Ha van valami szolidabb az talán jobb.


Mi lenne a másik?

2019. ápr. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Épp az a jó benne, hogy feltűnő. Könnyebben észrevesznek a forgalomban, félhomályban, éjszaka különösen hasznos. Nincs ebben semmi ciki. Szerintem teljesen jó választás ez a sisak.
2019. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:

Mi lenne a ciki?

A linkelt sisakot kerékpározáshoz terveztékb ezen belül városi közlekedéshez -azaz pont arra a területre, amelyre használni szeretnéd.


Még ha pl. egy nehézbúvárkodásra szolgáló sisakról lebbe szób akkor megérteném az aggodalmadat. De hogy "ciki" legyen az, ha egy adott felhasználási területen az arra való eszközt használd, ez a kérdés már önmagában értelmezhetetlen a számomra...

2019. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szlory ***** válasza:

Én még olyat is láttam, hogy barlangász kobakban bringázott a krapek, rendszeresen. Mert milyen jól véd. Biztosan - csak nem feltétlen az ellen, amire gondolt. :D


Szoktak ilyen városit hordani, specifikus védelem, pl. padka ellen és társai. A görkoris, gördeszkás is ilyesmiket visel, nem ciki. Max a színével nem erőlködnék, megkönnyítenéd magadnak is a létezést egy diszkrétebbel - kivéve ha esőben, télen-nyáron tekerni fogsz, ez télen szerintem nagyon jó.


Nyáron viszont belesülsz majd, mert szellőzés. Az nincs. Tekerj lassan. :)

2019. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!