Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen 28-as kerékpárt vegyek...

MGéza kérdése:

Milyen 28-as kerékpárt vegyek és mekkorát? 200k forint a keret.

Figyelt kérdés
Sziasztok, ennyiért melyik a legjobb választás? Sokat sportolnék, nyomnám országúton is de merev villás nem kell, leginkább trekking, cross trekking gépekre gondoltam, figyelembe véve az utakat amelyeket használok és néha terep, túra is lenne. Én amit néztem: KTM sorano cross(német, használ 600eur), KTM life one, life cross. Esetleg tegyek még rá némi pénzt? Melyik gyártó lenne még jó ár-értékarányban?

2019. ápr. 19. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen. A mekkorát, tehát méretnél lemaradt, hogy én 167cm magas vagyok és férfi.
2019. ápr. 19. 18:39
 2/5 anonim válasza:
KTM ár-érték arányban nem a legjobb, inkább Kellys spider 30 vagy Kellys spider 50, esetleg merida big seven
2019. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eddig érkezett egyetlen választ köszönöm, de kimondottan trekking, cross-trekking érdekel, még akkor is ha a 27,5-29 mtb-k ez utóbbit erősen lefedő kategóriás gépek.
2019. máj. 18. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a sorano ez a felszereltség, és jó állapotban van, vedd meg:

Https://www.bringapiac.hu/hirdetes/105636/KTM_Sorano_Cross_XT_28_Alu_Cross_Trekking.htmr

Ezen király cuccok vannak.

2019. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, nagyjából hasonló, bár ez már pár éves:

[link]

2019. máj. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!