Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicósok, ti örültök, hogy...

Bicósok, ti örültök, hogy innen indul majd a Giro?

Figyelt kérdés
vagy inkább másra költenétek azt a kb 10 mrd-ot?

2019. ápr. 19. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig az a 10 10 addig örülök. Aztán amikor 140lesz belöle és még így is beégunk akkor már kevésbé leszek boldog.
2019. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Annak jobban örültem volna, ha a saját körversenyünk befutóját nem tiltották volna ki a fővárosból...
2019. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök. Mellesleg, ha nem erre költenék el azt a 7-10 mrd-ot (reméljük tényleg nem lesz több) akkor sem az egészségügyre menne, találnának neki helyet a fociban. Szóval akkor már inkább költsék erre.
2019. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra speciel nem oszt, nem szoroz, ha a sportértéket nézem. Nem vonz az outi ág.


Gazdasági szempontból már nagyon is oszt. Bárcsak szorozna...!

2019. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire nem jó. Persze, tök érdekes, a jurósport bp-t fogja mutatni, de közben szórjuk az állami pénzt, megbénul a budapesti közlekedés... Ettől az egésztől a többi ember csak megutálja ezt a sportot, mert már megint biciklisek miatt fognak sz0pni...
2019. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!