Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » V-fék beállítás, hogyan?

V-fék beállítás, hogyan?

Figyelt kérdés
Estem egyet, és az első féken a két pofa nem párhuzamosan áll a felnivel, hanem a jobb pofának az eleje, a balnak a hátulja közelebb van a felnihez, tehát mintha az egész rendszer elferdült volna. Be lehet ezt még állítani?

2019. ápr. 24. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A kerek jo helyen van? Nyolcas nincs benne? Lehet h. a fekpatko hajlott el, de latatlanban az Oregisten meg nem mondja.
2019. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gumipofa illesztő csavarjaihoz egy egy féldomború alátét mozgatásával be lehet állìtani hogy szimmetrikusan elől közelebb hátul kissé hátrább álljanak . Az alátétek felrakåsi sorrendjük fontos .
2019. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
láthatólag minden a helyén van, beállítottam úgy, hogy ne érjen hozzá a felnihez menet közben, és nem hallatszik hogy súrlódna, szóval a kerékben nincs nyolcas
2019. ápr. 24. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszerre nem mászik el mindkettő.


Szerintem inkább a kerék nem áll úgy mint a zakó előtt.


Nekem is mozdult már el hasonló eset miatt a kerék.

2019. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothp ***** válasza:
nagyon az az érzésem, hogy a két villaszár ment el egy kicsit (értsd: az egyik vége kissé hátrébb, a másik előrébb van) ettől a kerék keresztben áll, a féktestek egymáshoz képest párhuzamosak maradtak,de a kerékhez nem jól állnak.
2019. ápr. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!