Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Győr-Komárom kerékpárral?

Győr-Komárom kerékpárral?

Figyelt kérdés

Hogyan érdemes megtenni ezt a szakaszt?

Az 1-es úton ott nem szabad biciklizni, Gönyű és Komárom között nincs bringaút.

Ha jól látom, a következő lehetőségeim vannak

- Mégis az 1-esen mennék, de ezt nem szeretném

- Kerülök Ács-Nagyszentjános-Gönyű útvonalon, de arra sok a földút, eső után saras a terep

- Kerülök még nagyobbat Bőny felé, de azért az már durva kerülő lenne

- Szlovákia felé. Ott jól tudom, hogy Komárom és Medve között még nincs meg a kerékpárút és a 63-as úton, illetve alsóbb rendű utakon kell tekerni, illetve meg kell oldani a 14-es út elkerülését Vámosszabadin át


Jól látom a helyzetet? Vagy elsikkadtam valami felett?



2019. máj. 8. 09:38
 1/1 szlory ***** válasza:
Én ilyenkor előveszem a merretekerjek.hu -t. Bekattintva a városokat, az jött ki, hogy nem tilos bizonyos szakaszokon az 1-es. 1-esen (meg mellett, ahol kp.út van) kijössz a városból, Thökölytelepnél lecsapsz délre, Ács, kis időre vissza az 1-es majd észak felé kivágsz Koppánymonostornak, végül a 13106-os szuper úton beérsz Komáromba. :)
2019. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!