Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez az útvonal sok lenne, egy...

Ez az útvonal sok lenne, egy nem annyira sportember számára?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az útvonal. Szerintetek? Mennyire fogom bírni? Ott lakik a barátnőm, és ha már nincs olyan viszonylag messze, le bicikliznék.. Szerintetek?



2019. máj. 8. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

https://bit(pont)ly/2JoTyB3

Itt a link!

2019. máj. 8. 12:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezen nem látszik semmi. Km-t írj, és terepviszonyokat.
2019. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
30 km az út, és igazából full egyenes az út, 2-3 kanyar van.
2019. máj. 8. 13:27
 4/15 anonim válasza:
30 km az semmi. Ha nincs nagyon rossz állóképességed, le fogod tudni tekerni. Max lassan mész és párszor megállsz.
2019. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Még nem találkoztunk, interneten ismerkedtünk meg, és meglepetést szeretnék neki csinálni :'D
2019. máj. 8. 13:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyi a kérdésem még, hogy mennyi idő alatt tehető meg ez az út, ilyen 12-13 km/h-s tempóval?
2019. máj. 8. 15:02
 7/15 szlory ***** válasza:
Úú. Akkor értékelhető válaszként nevezek be. 34.5km az adatlap szerint, 113m emelkedéssel és 119m ereskedéssel. Fordított irányban rosszabb lenne. Az elején fogsz egyet mászni de alacsony százalékkal, a végén meg hídra felkaptatni, 8m magasság nagyon rövid úton. 12-15 km/h az egy gyors futó sebessége, nem fog hazavágni. Kényelmes kerékpáros tempó 20km/h a síkvidéken. Hogy meddig fog tartani, arra az iskolai ismereteket vegyük elő. Ha 30km lenne az út és 15km az átlagsebességed, akkor 2 óra volna. Ennyi alatt egy normál ember, normál bicajjal bőven megteszi, nem lesz csatakos, max. az időjárás miatt.
2019. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nincs túl nagy szin, úgyhogy ezt még fél lábbal is meg lehet csinálni! Ehhez nem kell túl nagy erőnlét!

akkor van cumi ha szembe fúj a szél

ja várj... az mindig szembe fúj! :DDD

2019. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mi lenne ha ma kipróbálnád? :D most komolyan,én rosszul állítottam be valamit a biciklin és olyan 50 km-nél éreztem hogy tovább nem megyek,mert annyira kényelmetlen/fáj így hiába bírtam volna még érted? ezek is számítanak,próbáld ki jobb is nehogy eltévedj randi előtt ;)
2019. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem taliztatok még? És ez meglepi lenne? Hát, nem mindenki örül az ilyennek így elsőre.
2019. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!