Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Három napos kerékpár túra...

Három napos kerékpár túra ötletek?

Figyelt kérdés

Pünkösd hosszú hétvégére három napos kerékpáros túrát szerveznék, ha van ötlet valakinek, várnám.

Napi 100-130 km táv, lehetőleg kevés szint, kerékpárút vagy kis forgalmú közút, ne legyen nagyon messze (Magyarország vagy közvetlen környék). Szállás kemping vagy vadkemping.

Ami már megvolt vagy szervezés alatt:

Végig a Tisza mentén, Passau-Budapest, Mura menti kerékpárút, Budapest - Balatonkör-Budapest, Őrség (bár a végére meglepően sok szint jött össze)

Valakinek volna esetleg jó ötlete? Ha a szint limitet kiveszem, nekem is van, de most vegyes a csapat, inkább igazodnék



2019. máj. 12. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1. nap: Nyíregyháza - Tasnád (kb. 95 km)

2. nap: Tasnád - Debrecen (Ottomány érintésével 100 km)

3. nap: Debrecen - Sátoraljaújhely (kb. 130 km)

2019. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory ***** válasza:

Most akkor körtúra legyen vagy egyirányos? Trekking v. országútis?


Utóbbira egy ötlet:

1. Budapest > Lakitelek-Tőserdő (ezt minden évben csinálom)

2. Tőserdő > Békéscsaba (ebben vagy egy rész, ami borzalmas kerékpárút, gyökkettővel haladós vagy kerülős - ezt részben szoktam csinálni

3. Békéscsaba > Ópusztaszer: na ide soha nem jutottam el csapatosan, egyedül meg elég volt az első kettő.

2019. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!