Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Monori-erdő és Albertirsa...

Monori-erdő és Albertirsa között hol lehet a legrövidebb úton átbiciklizni SZABÁLYOSAN?

Figyelt kérdés

Monorról mennék Szolnokra, az út nagy részére találok útvonalat, de hiába nézem a térképet a Monori-erdő-Pilis szakasz nem egyértelmű. Illetve Albertirsáig sem igazán, de az talán menni fog.

Szóval az M4-esen kívül van más párhuzamos lehetőség?



Helyiek légyszi írjatok!



2019. máj. 15. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

merretekerjek.hu oldalt ismered? Én ott szoktam tervezni.

Ahogy nézem, a 4-es főúton nem tilos ott hajtani. Ha földút is belefér, akkor úgy látom, hogy több párhuzamos is van a 4-es és M4 közt.

2019. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve az út másik oldalán is megy egy földút, ami egész kis kerülővel megy, közel a főúthoz.
2019. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, jó lenne a földút. De nem mindegy milyen. Outival mennék, pontosan mennénk többen. Nem mindegy, hogy mennyire járható, vagy túl saras, süppedő homokos.

Köszi az eddigieket, de ha még olvassa ezt helybéli, vagy aki már járt arra és van valós tapasztalata az úttal kapcsolatban, nagyon örülnénk ha írna!

Nem most rögtön megyünk, valamikor nyárra tervezzük.

2019. máj. 17. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp tegnap jártam ott, előzetesen nekem is úgy tervezte a Tracker, hogy a 4-esen menjek, de Monorierdőnél szembesültem a tiltás táblával. Hihetetlen, hogy 2019-ben ilyen még előfordulhat.


Nyáregyháza és Dánszentmiklós felé kerültem, aszfaltozott útból biztosan ez a legrövidebb.

2019. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Túl nagy kerülő!!! És mi van azzal, aki MOnori-erdőről járna át rendszeresen bringával pl Albertirsára? Mindig akkorát kerülni nonszensz!


Ezért ha földút is lenne, jó lenne. Csak tényleg, ha van akkor vajon milyen?

:)

Kérdésem még mindig aktuális, bárki hozzászólhat! Előző, Neked is köszi, hogy elmondtad a kényszerkerülőd...!

2019. máj. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!