Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten vannak kifejezetten...

Budapesten vannak kifejezetten nőknek való kerékpár boltok, nagy választékkal női kerékpárokból, női kiegészítőkből?

Figyelt kérdés
Sajnos azokban a kerékpár boltokban, ahol eddig voltam, hatalmas választékot találtam férfi vázas kerékpárokból de a kínálat töredéke volt csak női vázas kerékpár. Bukósisakból csak pár darab női volt, női kesztyűből se volt nagy választék. Igényes, ízlésesen kinéző, de megfizethető kiegészítőket vennék és egy jó minőségű női vázas kerékpárt ami sportolásra is jó. Van olyan kerékpár bolt Budapesten, ami komolyan foglalkozik a nőkkel és van rendes árukészlete számunkra?
2019. máj. 17. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Decathlon
2019. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár ezt nem mondják de a klasszik női vázas bringa nem igazán jó sportolasra. Nagy gyártók bringáinak esetében nincs akkora geometriaiülönbség mint hinnénk. Gyakorlatlan szemlélő nem látja a különbséget.


Merida concept store. Ha aktuálisan is nincs bringa visznek.

2019. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem ragaszkodtam annyira Budapesthez, Agárdon van egy bringabolt, ahol a felségemnek vettük a bicaját. Van egy csomó kölcsönző is a környékben. Úgy választottunk, hogy kölcsönöztünk több fajta biciklit és kipróbáltuk. Amelyik tetszett, olyat vettünk. Pont volt nekik, de rendelni is tudnak. Sisakot és kesztyűt is ott vettünk.

A Decathlont nem javasnám. Mi az ott vásárolt biciklinket cseréltük most le jobb minőségűre.

2019. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
Berguson, Óbudán. Egymás mellett van a ruhaboltjuk és a bringaboltjuk is. Elég nagy mind a kettő, külön-külön is.
2019. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, a női vázon az átlépős vázat érted- de az meg inkább városban közlekedésre van, nem igazan sportolásra. Nekem pl női országútim van, mostohaapám simán férfibiciklinek nevezte, merthogy fent van a váza..
2019. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!