Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Régi retro kerákpár megvétele ugyan megfelel e a terveimnek? (többi lent)

boltba,munkája,postára és egyéb helyekre szeretnék kerékpárt venni helyben. Egy 4 ezres helyen lakom szóval nem 20-30 km -es körzetben lenne szükségem biciklire. Nem szeretnék új kerékpárt venni a körzetemben pár ezerért árulnak hajthatót. Ilyen kerékpár megfelelne e a célomnak ? :

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: retró, kerákpár, kisbolt, posta, kerékpározás, község, falu, munkahely, munka

máj. 21. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Ami fontos,hogy nem ezt a kerékpárt szeretnék megvenni csak nagyon hasonlót 4 ezerért árulják. Kipróbáltam rendes jó hajtható állapotban van

# 1/11Időpont máj. 21. 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Erre az oldalra véletlenül találtam rá ,de olyan árakért is van fent bicaj amin már új kerékpárt kap az ember majdnem.

# 2/11Időpont máj. 21. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm árulja ezért próbálhattam ki ,de csak most gondolt úgy,hogy eladná.

# 3/11Időpont máj. 21. 16:03 Privát üzenet
Tiszta rozsda festék foltos , ronda . A lánc fékhuzalok kilehet nyúlva a fogaskerėk a gumik kopottak a kerekek 8assal teli vagy sérültek . Veszélyes az ilyenre ráülni a yard is megfogna jogosan . Rombôl nem lehet kincset kihozni . 15 20 ezerért jobbat lehet kapni Testbike Markeltplace oldalain .

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 21. 16:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor a hirdetők a buták,hogy azt hiszik 8-10-20-30-40 ezerért megveszi ezeket valaki ?

# 5/11Időpont máj. 21. 16:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ahol lakok nincs rendőr :D nem teszi be a lábát rendőr ilyen helyekre :D

# 6/11Időpont máj. 21. 16:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hasonlít erre ,de azt ugye olvastad,hogy nem ezt akarom megvenni csak hasonlót. A festéssel ne foglalkozz van festékem lefestem a vázat.

# 7/11Időpont máj. 21. 16:30 Privát üzenet
kontrafékeset akarsz venni? lényeg hogy a hajtás rendben legyen azt a legdrágább javíttatni, egy kopott külső nem számít azt könnyű lecserélni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 21. 16:46 Privát üzenet
Nincs ezzel semmi baj, nagyanyám is ilyet hajtott... A jard meg pesten foglalkozik a bringásokkal, vidéki kisvárosokban pont leszarja őket.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 22. 06:02 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Nincs ezzel baj. Némi lánckenés, megvakult első lámpa cseréje, dinamó újradrótozás és kész.

A sztender rozsdáját elintézi egy darab csiszolóvászon és festékspray (bár az eléggé lóg, én cserélném).

Ilyen állapotért én mondjuk valami 5-10 e Ft közti pénzt adnék csak.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 22. 08:18 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van értelme, ér ugyan annyit ez a fajta szobabicikli mint a hagyományos?
Ugyan arra a felnire lehet vastagabb szélesebb külső gumit rakni?
Centírozás után ugyan olyan merev marad a felni?
A monti és a mountai bike az 1 vagy 2 ugyan az vagy nem?
Elliptikus tréner és bicikli. Ugyan annyi idő alatt tudom megtenni az adott távot?
Egy 18 col méretű kerékpár váz alkatrészei alkalmasak egy pont ugyan olyan márkájú,16 colos vázra? (Átszerelhető -e minden a kisebb vázra) Egy első teleszkópos, v-fékes bicikliről van szó.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!