Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kánikulában milyen kerékpáros...

Kánikulában milyen kerékpáros ruhát javasoltok?

Figyelt kérdés
Amennyire lehet, szeretném elkerülni idén a naptejet. Pár cikkben olvastam, hogy ilyenkor bringázáshoz jó a lezser világos ing vagy póló, illetve nadrag. Használ ilyet valaki? Tényleg jó? Milyen anyag? Milyen méret a normálhoz képest? Mire kell figyelni, mik a szempontok? Tudtok konkrét linket adni típushoz?

2019. jún. 11. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég a bugyi
2019. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:

Egy rövidujjú (esetleg ujjatlan) mez, rövid kerékpáros (vagy laza) nadrág, sapka, napszemüveg...

Az anyaga esetében ilyenkor mindenképpen a szokásos technikai anyagokat ajánlom, hacsak nem akarsz a saját levedben pácolódni...

2019. jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem úszom meg a naptejet?
2019. jún. 12. 06:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A prók így nyomják

[link]

2019. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már a testtartás is egészségtelennek tűnik :)
2019. jún. 12. 09:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja egészségtelen, aki így bringázik az hererákos lesz.
2019. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pár éve ráálltam, hogy ilyen erős napsütésben hosszúujjú fehér ingben és nagyobb karimás fehér vászonkalapban nyomom. Mivel semmilyen szempontból nem vagyok "profi", megengedhetem, hogy azt húzzak fel, amit akarok. Mondjuk egész napos túrán nekem ez még kevés, ott már be kell osztanom az árnyékos meg pihenős időszakokat.

Ha még fehér az irhád és nem feded be, ebben a napsütésben hamar meg fog égni. Miért nem akarsz napolajat? Tökjó találmány, nálam mindig van a hosszabb kirándulásokon, sokat segít.

2019. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A képen a srácan nagyobb baja is lesz a leégésnél...triaton az igazi kínzás.

Figy a naptejet szerintem használd amíg néger barnara nem sülsz aztán mindegy.

De 30fokban azalatt belesülsz amig letolod az utcára,ilyenkor ne ezen sporolj vegyél rendes bringás ruhát.

2019. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!