Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek balaton...

Milyen biciklit vegyek balaton körbetekeréséhez?

Figyelt kérdés
Főleg aszfaltra használnám a bicajt, de jó lenne ha strapabíróbb lenne, hogyha úgy jön, akkor néha feltudjak menni egy erdős útra.

2019. jún. 13. 17:01
 1/9 anonim válasza:
2019. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tothp ***** válasza:
54%

Országúti, fittnes, slick-es MTB, trekking. Bármi jó.


ami nem: BMX, gyerek bicikli, kemping, fatbike, meg az összes fulltelós szörnyűség.

2019. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 70k a max kredit amit rászánnék de inkább 50 körül, nincs valami megbízható?185cm és 70kg vagyok
2019. jún. 13. 19:46
 4/9 MGéza ***** válasza:
70-50k körül megbízható? Esetleg kölcsönözz, ha később nem használod ki ideális választás. Régebbi KTM trekkinget esetleg kapsz ennyiért használtan, vagy más márkásabbat. Kolonken, Csepel Budapest, ilyesmi meg ez a szint van újonnan ennyiért, én inkább eleve felejtősre venném ezeket. Vázméretben L lenne talán ideális.
2019. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MGéza ***** válasza:

Ha eddig esetleg még belefér, na ez kimondottan egy aszfaltbetyárkodós, jó minőségű túrakerékpár, van rajta minden ami neked kellhet:

[link]

2019. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is kölcsönözz egyet. Olcsón megúszod és olyan bringát választhatsz, amilyen szimpatikus, nem kell kompromisszumot kötnöd. Tök jó bicikliket lehet kölcsönözni. Az ár, amit szánsz a bicajra, nagyon kevés ahhoz, hogy igazán jót találj. Nem vagyok profi, csak egy hobbi bringás, de többször körbetekertem mar a Balatont. Elöször egy kb. olyan árfekvésű kerékpárral, mint amire te gondolsz. Decathlonos bicaj volt. Állati nehéz volt és a váltója sem működött jól, a többszöri beállítás ellenére sem. Azóta egy másik bicajom van. Egy egyszerű cross, de azok 140e-nél kezdődnek.

A Balatoni kerékpárút elég dimbes-dombos, bőven van benne emelkedő. Ne tolj ki magaddal. Ne vegyél olyan bicajt 70e-ért, ami nem ér pénzt, hogy aztán bosszankodj.

2019. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ennyiért nem kapsz olyat, amivel elindulhatnál egy Balatonkörre -legfeljebb használtan, jó adag szerencsével...
2019. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy hol kölcsönzök bicajt, mert mindenhol kb ugyanolyanokat lehet találni, vagy vannak jobb és rossz helyek?
2019. jún. 14. 08:28
 9/9 MGéza ***** válasza:

Például itt, ezek elég jól megfelelnek a célnak:

[link]

Egy dolgot persze bele kell kalkulálni azon kívül hogy mennyi időre kell, mégpedig a megfelelő lopásgátlást, nem hagyd őrizetlenül, mert az mint itt is, mindenhol saját zsebből megy. Utóirat: Lopásgátlás alatt nem holmi kábelzár értendő, egy élelmesebb tolvaj kb 10 másodperc alatt levágja az olyat.

2019. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!