Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nyikorog a teleszkóp?

Milanac kérdése:

Miért nyikorog a teleszkóp?

Figyelt kérdés
Haibike hardseven 1.0 tipusu biciklim van es egyszer siettem vele edzesre, eleg gyorsan mentem es leugrattam 4lepcsofokot A sotetben es a gyorsasag miatt nem lattam hogy lepcso van. Azota nyikorog mindig amikor egy bukkanora, patkara felmegyek elvittem szalonba mert garancias aztmondta semmi baja csak hangja van megolajozta 1hetig nem szolt utana kezdte elorol.

2019. jún. 14. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket az alap telókat szerintem nem olajozni, hanem zsírozni kéne a megfelelő anyaggal. Az olaj lefolyik az aljába, vagy ki onnan, és még azt a kevés zsírt is kimossa. Ha nagynyomású mosóval mostad, akkor víz is kerülhetett bele, ami tönkre tudja tenni.
2019. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet zsírozta en nem tudom mit csinalt vele nem lattam mert beljebb vitte ahol a tobbi biciklit is karban tartotta. Viz nem valoszinu hogy ment bele mert rongyal szoktam takaritani
2019. jún. 14. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltött vele? A zsírzáshoz szét kell szedni, nem 2 perces művelet.
2019. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másnap mentem érte. De nem tudjatok mit lehet vele csinalni hogy ne nyikorogjon? Lehet nincs baja de engem zavar most hetente vigyem zsirozni?
2019. jún. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!