Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MTB, lassú defekt?

MTB, lassú defekt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Első kerekem felfújtam 3,5 barra kb 1 hete. Most megnéztem 2,5 bar van benne. Gondolom a belsőben lehet valahol valami lyuk. De ami most jobban idegesít, hogy a hátsóba 1 hete vettem csepel belsőt. 3,5 barra fújtam, most 2,9 van benne. Mi a fene van? Az új belső is rossz lenne?


2019. júl. 5. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon lassú defekt. De a gumi amúgyis egy porozus anyag,tehát mindenképp leenged egy idő után.
2019. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Csepel belsőt? Milyen külsőhöz egyáltalán? Nem előírás hogy a külső-belső márkája egyezzen, nálam a belső Continental szokott lenni. Szelep presta vagy autós legyen. Tűszelep(Dunlop) szokása, hogy szép lassan engedi a nyomást.
2019. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csepel belső autó szeleppel. 26x1,95-ös gumim van, Ponely márka.Gondolom attól nem engedheti a nyomást álló helyben, hogy többre van fújva fél barral mint a külsőn lévő max nyomás.
2019. júl. 8. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
az viszont lehet,hogy a belső nem szereti azt a nagy nyomást.vékonyodik az anyag,kevésbé tartja a levegőt.
2019. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Na igen, az könnyen megeshet. Mondjuk egy 1mm falavastagságú Conti belső biztos jobban tartja a nyomást, de az nem is 600 hanem 1500ft. De szerintem annyit megér. Gumi az egyik dolog aminél nem szabad spórolni.
2019. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!