Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú cross trekking bicikli 100 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés
Magyarországon beszerezhető modellekből.

2019. júl. 10. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megkímélt használt. Ennyiért mindegyik a legalapabb alkatrészekkel van szerelve.
2019. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Alatt inkább nem, körül pontosabb lenne. Használtra adok én is egy szavazatot.
2019. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szlory ***** válasza:
80-100 között elő szokott fordulni 4-5 éves cross trekking jó felszereltséggel. Sok KTM, néha Kellys, stb.
2019. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A használt bicikli gondolata nem nagyon vonzó. Hagyjuk inkább a 100 000 Ft-ot. Akkor inkább azt kérdezem melyik a legolcsóbb jó. Alapvetően egy kicsit mazochista műveletre készülök és napi 40 km-t szándékozom tekerni, mert az autót abszolút megtagadom magamtól, a busz pedig amolyan szükséges rossz az életemben. Ezen a távon lenne egy rakat aszfalt, nem feltétlenül a legjobb minőségben, és biztos vagyok benne, hogy vinném akár bakonyi túrára is a dolgot (persze nem "hegyet" mászni).
2019. júl. 11. 14:16
 5/7 MGéza ***** válasza:
Na, pont ezért nem ajánlanánk az újat mert ennyiért erre megfelelőt nem fogsz kapni, azt előre borítékolom. Használttól sem kell félni. Én KTM life racet vettem 135000 forintért, annyi baja volt(ez gyári újaknál is kb így van) hogy a hátsó enyhén szólva defektmágnes külső gumit cserélnem kellett, plusz a váltón kellett kicsit állítani. Ha hasonló, akár közelítőleges felszerelés kapnál ennyiért újonnan, az kész csoda lenne. Tehát ha neked inkább kell egy maximum acera felszereltségű gép ennyiért napi 40km távra, az nem az én bajom.
2019. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Acera? Az ebben a kategóriában sajnos már elit. :) Tourney lóg szinte mindenen ennyiért. Napi 40 km tekerésre biztos többet áldoznék. Hamar behozza az árát, ha egy autóhoz nézzük. A 100ezres bringa a sarki közértbe járni való. Sajnos ez a szomorú valóság. Használtan viszont pöpec gépet lehet ennyiért venni. Ebben a kategóriában semmi áttörés nem volt az utóbbi 10 évben. Egy MTB elavul ennyi idő alatt, de a trekkingek szinte ugyanolyanok.
2019. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy melyik is a legjobb azt nem tudom,de a CTM tranz 1.0 -et ajánlom.Alu pedál Zx duplafalú felnik,kényelmes gyári nyereg,tartós strapabíró alu váz,Kmc lánc,Alivio váltó.Nekem ebből ill. az előd modellből ,ami ugyanez van három is.(A család minden tagjának ilyen van)Mivel a Mátrába lakom,így az erdei utakon is meg lett járatva...bírja azt is. A láncot néha olajozgatni kell, aztán ebben ki is merült a karbantartás igény,na nem azért mert igénytelen lusta lennék,hanem egyszerűen nem kell mit csinálni rajta a faék egyszerűség okán.
2019. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!