Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 444-nek mi a baja ifj. Knézy...

444-nek mi a baja ifj. Knézy Jenővel? Mi a köze a belpolitikához?

Figyelt kérdés
A fradi gólzáporog ligábajutását elég fanyalgóan megíró sikk legvégén van egy irónikus monat : Addig meg reménykedjünk abban, hogy azokat a meccseket már nem ifj. Knézy Jenő fogja közvetíteni. Miért talán a kormányhoz közeli lenne Ifj.Knézy? Vagy valami illiberálisat mondott? [link]
2019. aug. 30. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint nem ért a focihoz. Szerintem ezért. Én sem a focival, sem riportereivel nem foglalkozom, de ezt olvastam róla, Gundel Takácsról, meg másokról is.
2019. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Most aztán, hogy nem tud focizni miért baj ez ? Melyik sportriporter tud? A riporterkedéshez nem kell tudnia fociznia. Ilyenek alapján megítélni embereket aztán nagyon liberális lehet....
2019. aug. 30. 13:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem írtam olyant, hogy nem tud focizni, meg azt sem, hogy mások szerint nem tud. Közvetíteni nem tud meccset.
2019. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a Knézy Jenő az egy nagy legenda, és hozzá mérve csalódtak a nézők.
2019. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg a 444 ne írjon több cikket.

Bagoly mondja verébnek.

Amúgy az a baj, hogy elfogult.

2019. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ennek mi a bánat köze van a politikához???
2019. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

1) A 444 nem csak politikával foglalkozik.

2) Csemegézz: [link]

2019. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, egy baloldalinak/liberálisnak mondott hírportálnak csak akkor lehet baja valakivel, ha fideszes? :D Abban az esetben nem, ha teljesen alkalmatlan arra, amit csinál, pártállástól függetlenül? (A te logikád szerint ha Crazy Jenő kétszer ilyen alkalmatlan lenne, de mondjuk baloldali, akkor a 444-nek nem lenne vele baja. Elárulom, lenne, mert alkalmatlan. Ez nem a jobboldal, ahol pártszimpátia alapján ítélik meg valaki alkalmasságát.)
2020. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A politika csak egy cirkusz, most is elérte célját, beszélsz róla, gondolkodsz róla... meg kell tanulni leszarni.
2020. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
98tol 2012ig vezetett tourdefrancet,kiváló volt Sipos Janossal olimpia kosár focit kiválóan vezette édesapjához méltó módon!!!a politika nem érdekel,a sportból ezt részben illik kivenni.....
2020. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!