Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Osztrák, német profi labdarúgó...

Osztrák, német profi labdarúgóklubok második csapataiba milyen nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Ugyebár ezek ott is amatőr csapatok, alacsonyabb osztályokban, például rapid wien II, vagy schalke 04 II, ha kéraz próbajátéklehetőséget, mekkora eséllyel adnak?

2019. szept. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen háttered van. Ha egy átlag ecsethajú 8 általánost végzett páva vagy aki most döbbent rá hogy kisbüdösi megye III-as csapatból nem fogja a Barcelona leszerződtetni, akkor biztosan nulla. Ha itthon vagy külföldön valami nevesebb akadémiát végig jártál, de nem voltál egy nagy eresztés, de NB1-ben megfordultál, akkor lehet hogy adnak esélyt.
2019. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tok mind1 hogy vagy menmyot fociztal a korod meg a tudasod a donto, proba jatekra bekerulni nem tudom hogy lehet az egyik ut ha ok hivnak megfigyelok reven a masik ha a klubbod es a masik klub kozt van kapcsolat es beajanlanak.
2019. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Ezek a klubok nem küldenek játékosmegfigyelőt leginkább sehova. Regionális bajnokságokban játszanak ahol korlátozva van a külföldiek száma. Tehát csak olyat fognak külföldről szerződtetni aki tényleg tud is és komoly tapasztalata van.

2019. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bundesliga II nem amatőr. Szerintem ott egy fradi és videoton is kieshetne.


A bundas II-ban van fizetés.

2019. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom hogy a profi klubok második csapatai nem bundesliga II esek hanem az ötödosztály környékén játszanak (lásd: schalke04), az elsőnek pedig az a válaszom hogy nincs ecsetfejem, gimnáziumba járok, 16 éves vagyok és korábban korosztályos szinten nb2 ben nevelkedtem, egyébként kapus vagyok és jelenleg egy megye 1 es élcsapat felnőtt keretében vagyok első számú, 16 évesen
2019. szept. 6. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál nb2ben akkor most mit keredel megye Iben? Az azért nagy visszalépés. Amúgy onnan esélytelen vagy. Ilyen csapatoknál a játékosok többsége a Bundesligát megjárta. Az azért más dimenzió mint a kisbüdösi csodacsapatod.
2019. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!