Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik labdarúgó válogatott a...

Melyik labdarúgó válogatott a legesélyesebb a 2020-as eb megnyerésére?

Figyelt kérdés
Én személy szerint vagy Belgiumot vagy Hollandiát képzelem el a dobogó legfelső fokán.Ti hogy vagytok vele?

2019. szept. 8. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
anglia. szerintem. nekik van a legertekesebb keretuk es eddig meg 1 selejtezon se kaptak ki. a nemzetek ligajaban is eleg kozel kerultek a dobogohoz, szoval. bar a franciak is erosek es a belgak is. de en most egyertelmuen angliara voksolok. vagy lehet, h kis szerencsevel mi nyerunk:P
2019. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az olaszok most meglepetést fognak okozni. Oda érhetnek a dobogó legfelső fokára is.
2019. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Franciák, angolok, spanyolok szerintem a top 3 ebben a sorrendben.
2019. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 "kis" szerencsével?😂 Őszintén nem egy szinten játszunk mi és az előbb felsorolt pár csapat.
2019. szept. 8. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
tudom, tudom, de olyan jo lenne ha egyszer veletlen valahogy nyernenkxd #1 voltam
2019. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A magyarok szerintem ki se jutnak, eddig mákjuk volt.

Én személy szerint Belgiumot tartom a legerősebbnek, de amúgy többesélyes a dolog, mégis csak a franciák pl. a világbajnokok, még ha a törökök ellen egy vastagon bundázott meccsen ki is kaptak nemrég. Az angolok most tényleg nagyon jók, nekik is lehet esélyük, bár nem hinném hogy ők a legnagyobb esélyesek.

2019. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még kijuthatunk.A következő szlovákok elleni meccs eldöntheti nagyban a helyzetet
2019. szept. 9. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Németek szerintem most már összeszedik magukat addigra, szóval akár ők, vagy a horvátok, portugálok.
2019. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert nincs egy olyan válogatott sem, amely LÉNYEGESEN ELŐRÉBB LENNE, mint a többi. Az összes topválogatott kb egy szinten van, angolok, franciák, németek, spanyolok, belgák, hollandok, olaszok, portugálok, horvátok egyaránt. De azt nehezen tudom elképzelni, hogy ne a fentebb említett válogatottak közül nyerje meg valamelyik.
2019. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!