Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Magyarok miért ilyen rosszak...

A Magyarok miért ilyen rosszak a fociban?

Figyelt kérdés

Tegnap is a Szlovákok elvertek minket.

És megint azt vettem észre, hogy önzőznek a magyarok nem passzolnak egymásnak. Inkább elkezdenek cselezgetni, forogni a labdával, de nem adná be középre. Tegnap is ez volt... Simán bealudhatta volna és akkor nagyon % esély van a gólra, de inkább rálövi egyenest a védőblokkba... Külföldi focistákat megfigyeltem figyeltem, hogy ők nem hősködnek annyira és beadják közére és nagy %-ban gól is lesz belőle. magyarok miért nem képesek erre?



2019. szept. 10. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A gólpasszt kéne jobban díjazni, és nem a közvetlen góllövőt, mindjárt megindulna a foci.
2019. szept. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És tényleg nem akarom a magyar focit bántani, de tényleg a többi ország olyan szépen tud gólpasszt adni.

És bakker, most esik le, hogy tényleg azért nem passzolnak mert a góllövő tuti nagyobb lóvét kap. Jézusom! De így soha nem tudunk egyről a kettőre, ha így állunk hozzá... :(

Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon sok sportban egészen jók vagyunk PL: úszás, vívás, vízilabda, kézilabda és pont a fociban "pancsérkódunk" ami talán a legfontosabb sport lenne. :( Annyira szeretném, hogy jó helyezéseket érnénk el a fociban, de így nem lesz nagy jövője ha nincs igaz csapatjáték mert focinál nagyon fontos a csapatjáték és anélkül nem lehet nyerni.

2019. szept. 10. 05:40
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert a teljesítés érdekében előre adott nagy fizetés valójában nem sarkall nagyobb teljesítményre.
2019. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Tehetségtelenek és képzetlenek. Meg az a baj hogy túl nagy az arc. Dzsudzsákot is már a bangladedhi megye III-ba akarja elsózni a csapata két csirkelábért meg egy törött kapáért mégis azt hiszi magáról hogy egy szupersztár.
2019. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincsen ahhoz hogy nagyobb pénzt kap aki gólt lő.
2019. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire tudtam, hogy mindenki siránkozni fog. Annyira hypolta mindenki ezt a meccset, hogy simán elverjük őket... Már a nagy hypot sem értettem, attól, hogy legyőztük a horvátokat, nem kéne, hogy elszálljunk a fellegekbe, hogy most már mindenkit megverünk. Na persze...
2019. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!