Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Össze lehet állítani olyan...

Össze lehet állítani olyan tippmix szelvényt ami 5, 000 forintból tud nyerni 5 millió forintot?

Figyelt kérdés

20 meccs alatt.


Ez lehetséges?

(mármint nem nyerni, hanem ilyen szelvényt összeállítani)


Én nem tudom, mert sosem tippmixeztem.


2019. szept. 23. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Az ötös lottót is lehetséges megnyerni.

Ehhez is kb. annyi esélyed van

2019. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy össze lehet állítani. Sőt, vannak 1000-es oddszon szingli fogadások is. Ha most felteszel egy ötezrest Kimi Raikkönen győzelmére az orosz nagydíjon, vasárnap már 6.250.000 Ft birtokosa lehetsz, mivel 1250-es oddszon adják.
2019. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Még annyi, hogy van valami tét limit?


Mármint azt tudom, hogy egy szelvényen van, de ha több ugyanolyan szelvényt készítek, példul 4 darabot, a maximum téttel, akkor ha nyerek mindegyiket kifizetik? Kis nyereménynél tuti, de akkor is ha több milliót nyerek?

2019. szept. 23. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Kubicával többet nyerhetsz :D
2019. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Meg lehet csinálni, ha türelmes vagy és nem azonnal akarod a nyereményt. 20 héten át (kb. 5 hónap) minden héten kiválasztasz a sokezer lehetőségből egyetlen tuti(nak látszó), 1,40 - 1,45 körüli oddsú eseményt és mindig felrakod rá a teljes összeget nyereményestől. Nem árt hozzá a sportágak ismerete és a szerencse sem.
2019. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!