Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Coco Gauff meddig juthat...

Coco Gauff meddig juthat karriere során ha nem szól bele sérülés? Grand Slamek? Világelsőség?

Figyelt kérdés

Szerintetek meddig viheti sérülés nélkül?

Valóba reális lehet majd egyszer Serena rekordja? vagy megáll pár Grand Slamnél és esetleg világelső lesz?



2019. okt. 13. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En meg nem latom benne az extrat, sem utoerő, sem szerva, sem stabilitas.


Ugyanakkor 15eves. Boven boven fejlodik meg, es a 15-20as korosztalyban tehetsegben top3.


Szerintem nyer majd GSet, de sosem lesz egy Serena 20gs-mel..


Nalam top 5 fiatal sorrend nelkul, Gauff, Kostyuk, Andreescu, Anisimova, Swiatek

2019. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sokat fejlodik meg nagyon fiatal, szerintem jo par GS benne van.


Nekem is a fiatalok kozul hasonlo. Nekem a top5 sorrend nelkul Gauff, Anisimova, Andreesu, Vondrousova es Swiatek talan.

De ugy gondolom a kovetkezo idokben (kovetkezo 1-2 ev) Osaka lehet a legeredmenyesebb.

2019. okt. 14. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Kostyuk kb ugyanazt megcsinalta mint most Gauff, nem volt meg 16 es GS 3koros volt. Sajnos utana serult volt es nem jott az áttörés, de most egyre jobb formaban van.


Es meg Gracheva aki sztem oda fog meg erni.

2019. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen az igaz, hogy megcsinálta és az is hogy utána sérült volt és azért nem jöttek a dolgok úgy .

Viszont szerintem elég nagy eredmény Gaufftól a top70 és az, ahogyan megnyerte a linzi tornát.


Gracheva is jó, most moszkvában kéne mennie pár kört.

Én még Aiava-ra emlékszem, őt hatalmas tehetségnek tartották de nem jönnek az eredmények sajna egy idő óta :(

2019. okt. 14. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomorú az ahogy emlegetjuk a lehetseges sztarokat magyar fel sem merul. Junior gs gyoztes Galfi teljesen eltűnt, boldog boldogtalan veri, mostanaban 6 0kat kap, Stollar instaceleb lett..
2019. okt. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Pedig Gálfi anno még Kenin-t verte a junior gs döntőben, aki lassan top10-es lesz..
2019. okt. 15. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Sőt, verte Vondrusovat es csak 3szettben kapott ki Andreescutol..
2019. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat igen..
2019. okt. 15. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

láttam élőben játszani...én ilyet még életemben nem láttam. elképesztő tehetség, és szuper a hozzállása. hihetetlen könnyedséggel mozog a pályán és fiatal kora ellenére nagyon jól átlátja a szituációkat.

világelsőségre a nyakamat tenném, tuti rengeteg Grand Slam is benne van, minden idők egyik legjobbja lehet belőle. persze ha nem csúszik be valami durvaság. a sérülést nem lehet előre megmondani, hiszen bárkivel bármikor történhet bármi, de nagyon jó kezekben van.

2019. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de en Andreescuban tobbet latok.
2019. okt. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!