Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Győrben fogok tanulni és...

Ha Győrben fogok tanulni és az ETO-ban szeretnék játszani, akkor oda "hogyan vesznek fel"?

Figyelt kérdés

Szóval idén felvételizek a Révaiba, mint 6.osztályos tanuló, szóval ott fogom járni a 7.-et.

Kézilabdázom 4-5 éve.

Az edző azt mondta nekem, hogy nyugodtan menjek egyesületbe, ő el is jön velem, ha kell.

Az lenne a kérdésem, hogy ha az ETO-ban szeretnék játszani, az hogy megy?!

Van egy ismerősöm aki asszem U14-ben játszik.

Ő az edzőm szerint sem olyan ügyes. De ez nem lényeges. Tőle nem lehet semmit sem kérdezni, ő nem megoldás, ezért iöttem ide.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 13. 19:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek egyesületi edzésre, ha ez számít (nem az eto-ba)...
2019. okt. 23. 12:10
 2/2 anonim válasza:
Én régen Etos voltam, idén hagytam ott és mentem át máshová. Van az úgy nevezett Eto válogatott ahova a válogató során lehet bejutni oda elvileg a legjobbak kerülnek be mondjuk erről lenne mit mesélnem. És vannak kissebb Eto utánpótlás csapatok is ott pedig én a csapat edzőjével beszéltem és úgy kerültem oda. (ilyenkor teljesen kezdő voltam) Mondjuk nem sok jó emlékem van az egésszel kapcsolatban ezért is hagytam ott. Ha tényleg kézilabdázni szeretnél inkább válassz szerintem egy kissebb csapatot ott több játéklehetőséget kapnál. De ez csupán az én véleményem
2019. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!