Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri újrakezdeni?

Megéri újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Régebben fociztam 2 évet egyesületnél, de főleg továbbtanulás miatt otthagytam a csapatot mert utána már bonyolult lett volna edzésekre menni. Ennek nagyjából 3-4 éve. Most viszont arra jutottam hogy újra szeretném kezdeni, de nem tudom hogy van-e értelme, mert viszont nagyon szeretek focizni és nagyjából jónak is érzem magam. És ha esetleg meg is éri akkor melyik korosztályban? Már inkább U19? 16/f

2019. nov. 6. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Velem is hasonló volt a helyzet. 5 évet röplabdáztam aztán bejárós lettem és nem tudtam megoldani. Nagyon hiányzott mert szerettem de a csapatba már nem akartam visszamenni, ezért hobbi szinten folytattam. Ha az egyesületben van olyan edzés, foglalkozás
2019. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsi első vagyok :D


Szóval ha az egyesületnek van olyan foglalkozása, edzése ahova hobbi szerűen lehet járni akkor én azt javaslom. Nekem nagyon bevált, mert ugye hétvégén volt időm mert nem jártam meccsekre. Ha nincs akkor szerintem az edzővel beszéld meg

2019. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy kicsit talán rosszul fogalmaztam mert most hogy újra olvasom ebből az jön le hogy ugyanott szeretném megint kezdeni, de most egy másik helyre szeretnék majd menni ahová ha minden igaz akkor megoldható könnyen a bejárás.

De a válaszodat köszönöm :D

2019. nov. 7. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!