Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák Balázst miért teszi...

Dzsudzsák Balázst miért teszi be Rossi szinte mindig a kezdőbe? Tegnap is szörnyen játszott, le kellett cserélni

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hy meglegyen a válogatottsági rekord. most érte be Királyt.

remélem a pótselejtezőn elfelejtik viszont

2019. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést pár napja már én is feltettem, csak én arra voltam kíváncsi hogy úgy egyáltalán minek játszik még Dzsudzsák? Évek óta egy értékelhető megmozdulása nem volt. Mondjuk gyorsan tegyük hozzá a többi játékos színvonalához passzol, azoknak sincs egy épkézláb megmozdulása sem.
2019. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Sürgősen el kell felejteni. Soha többet nem kell meghívni a vállgatottba. Fiatalabbak kellenek oda már.
2019. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ti kis butusok csak fiatalokkal semmire nem lehet menni Dzsudzsák a legtöbb válogatott mérkőzéssel rendelkezik a fiataloknak már ez is önbizalmat adhat hogy Magyarország "legrutinosabb" játékosával játszanak és miért kell csak őt hibáztatni? Az egész magyar válogatott ugyanolyan pocsék(1-2ember kivételével) csak Dzsudzsák szidása könnyebb mint fiatalokat hibáztatni. Ha csak fiatalok játszanának még rosszabb lenne szép lassan kell cserélni a játékosokat ahogy csináljuk és hátha jó lesz ha most bedobnák őket(a fiatalokat) a mélyvízbe nem lennének olyan jók szerintem. És ez egy saját vélemény és nem kell mindenkinek ugyanazt gondolnia mielőtt még szidnátok.
2019. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!