Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen az Eltén a labdarúgás...

Milyen az Eltén a labdarúgás tantárgy?

Figyelt kérdés

Aki már vette fel, irjon picit róla legyen szíves.

-Hogy zajlott az óra?

-Mekkora pályán játszottatok?

-Jó volt a társaság?

-Összejártok még focizni órán kívül azóta?



2019. nov. 29. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon erős, sokan nem is tudják elsőre teljesíteni. Menj inkább ping-pongra!
2019. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi a??? Már futball lett az egyetemből is? Mért nem szántják mindjárt be, az raknak egy stadiont a helyére?
2019. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves normálisak legyetek. Köszönöm.
2019. nov. 30. 16:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki értelmes tud érdemben válaszolni?
2019. nov. 30. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még kb. 3 éve az egyik félévben felvettem. Az órák a BEAC műfüves futsal pályáján voltak, ami télen be van fedve valami sátorral. Az óra elején rövid bemelegítés, majd értelemszerűen focizás volt, a létszámtól függően két vagy három csapattal. Az első pár órán még mindenki ott volt (kb 20 fő), úgyhogy akkor túl sokan voltunk, majd a vége felé már jó ha nyolcan ott voltunk, párszor nem is tudtunk egész pályán játszani, mert annyira kevesen voltunk, így inkább kiskapuztunk.

A társaságról nem tudok nyilatkozni, én csak focizni jártam oda, nem barátkozni, amúgy átlagos egyetemisták vették fel a tárgyat, akik szeretnek focizni. Nem szoktunk összejárni focizni, sőt fel sem ismerném a többieket, ha találkoznánk az utcán.

2019. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendes nagy (105 x 68 méteres) pályán voltatok, amikor mindenki ott volt?
2019. dec. 4. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, kézilabdapálya méretű műfüves pályán játszottunk, ahol az ELTE-s futsal bajnokságot is szokták rendezni.
2019. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!