Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tisztelt olvasó, szerinted...

Geradion kérdése:

Tisztelt olvasó, szerinted késő elkezdeni 16 évesen a labdarúgást egyesületi szinten?!

Figyelt kérdés

Első sorban magamról írnék pár szót!

Életkor:16

Magasság:175cm

Testsúly:51kg


Nagyon jól bírom az egyes sportokat, volt alkalmam 1-2 be beleízelni, de sohasem rendszeresen játszottam azt.

Mint például a labdarúgást.

Nagyon megtetszett a foci és szeretném magamat kipróbálni egyesületnél, de nem tudom, hogy mit hogyan és merre kéne csinálnom vagy cselekednem.

Ezért szeretnék tőletek segítséget kérni, fontosnak tartom kiemelni azt, hogy nem nagyon játszottam eddig labdarúgást.Szeretnék hízni is, mit ajánlotok? Minden tanácsot szívesen várok tőletek.


Előre is köszönöm!



2019. nov. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

valami falusi csapatban amatőr szinten

egyébként felejtsd el

2019. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 almavokegyel válasza:
Hogyha profi szinten szeretnéd űzni a sportot, akkor szerintem egy picit építs a testeden, majd napi 2-3 óra edzéssel finomíts a labdaérzékeden. Kezdjél egy gyengébb csapatban, majd észreveszik, hogy megvan benned a tehetség. Persze a szerencse is közrejátszik!
2019. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sose kezd el légyszi
2019. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és az elutasító válaszokat, de aki nemmel vagy felejts el cím szóval ír az megindokolhatná! Köszönöm

-Várom továbbra is a tanácsokat!

2019. dec. 4. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen csapatban szeretnél focizni?
2019. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem késő elkezdeni, maximum nem fogsz "olyan" nagy karriert befutni.

Ha most elkezdesz edzeni, még BLSZ1-2 NB3-ig talán eljuthatsz.

Persze ez tehetség meg elhivatottság kérdése is.

Kezdd el rendkívül gyorsan megerősíteni a lábaidat és a tested valamint keress egy csapatot és járj edzésekre.

Blsz 3-4 csapatai szinte folyamatosan keresnek újakat, jelentkezz egyhez és nézd meg, milyen edzést csinálnak.

Sokan fognak fújolni, készülj fel, de csak rajtad múlik, meddig tudsz saját erődböl eljutni.

Sok szerencsét!

2019. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Neked is sok szerencsét a továbbiakban!

2019. dec. 21. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!