Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezilabdaba jartas emberek...

Kezilabdaba jartas emberek elsosorban elonyben, most volt Japanban a noi kezilabda vilagbajnoksag es szerencsere kitudtam utazni?

Figyelt kérdés
szurkolni a csajoknak de nem is ez a lenyeg hanem hogy ott az Orosz valogatott iranyitojaval (Yaroslava Frolova) megismerkedtem nagyon kozeli viszonyba kerultunk :minden este talalkoztunk es mielott hazautaztunk volna aztmondtta menjek ki hozza Krasnodarba elintez mindent nekem ott, szeretnek segitseget kerni hogy szerintetek mit csinaljak?
2019. dec. 17. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most férfi vagy? És úgy érted, hogy rendesen randiztatok, összejöttetek?...

Vagy lány, és barátnők lettetek? Meg akkor csak látogatásra hívott meg magához?

2019. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen bocsi azt nemirtam oda de nyilvan fiu vagyok:D tulzas lenne ha azt mondanam hogy osszejottunk inkabb randizgattunk es jol elvoltunk tervbe van hogy ideigazol Magyarorszagra es az megkonnyiteni a helyzetunket
2019. dec. 18. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Mi történt végül kiutaztál?

2020. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen végül kimentem először csak “próbaidőre” 2 hétre és éreztem hogy ez működhet szóval nagyon izgatottan várom Január 15.-én költözök ki végleg!
2020. jan. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!