Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sztetek mi lehetne a megoldás...

Sztetek mi lehetne a megoldás a koronavírus miatt a bajnokságokra?

Figyelt kérdés

Sztem nem lenne jó Bajnokokat hirdetni mert ha bajnokokat hirdetünk akkor kiesőket is hirdetünk.

És elnézve azt ,hogy ez milyen igazságtalan lenne rengeteg kisebb csapattal szemben (akár a Premier Leaugben vagy a La Ligában nagyon kiélezett a harc ,hogy ki esik ki és ki marad bent).

Lehet ,hogyha törlik az idényt akkor mondjuk az a nagyobb csapatoknak (főleg most a Liverpoolnak lenne nagyon rossz de a Liverpool az most egy nagyon speciális eset sztem mert nem gyakori ekkora előnnyel vezetni egy bajnokságot) lenne igazságtalan de most akkor is jobb lenne sztem hogyha ezaz idény törlésre kerülnek mert ha eredményt hirdetnek azzal sokkal több csapatot érne igazságtalanság mint akkor ha törölnék az idényt


2020. márc. 17. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd kesobb lejatszak az osszes fuggoben levo versengést az osszes sportban.
2020. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy törölni fogják. Akkor nem tudnak eredményt hirdetni a következő szezonba a nemzetközi meccsekre, hogy ki hol induljon, illetve ki maradt bent vagy jutott fel alsóbb osztályból. A Bl, Európa liga indulás miatt komoly bonyodalmat okozna, ráadásul ez a forgató könyv még igazságtalanabb lenne mint most eredményt hirdetni a feljutások miatt...

Vagy pótolják be ha a lecseng ez az egész és biztonságos, vagy az aktuális állás szerint hirdessenek eredményt.

Én nem lepődnék meg ha utóbbi lenne, ha a Bl, El meccsek is pótolva lesznek akkor nagyon sűrű lenne a program és még ki tudja mikor lehet (ha egyáltalán lehet a közeljövőben) újra indítani. Nyáron, nyár közepén nem gondolnám, hogy bajnokikat pótolnának amikor augusztusban már kezdődne sok országban az új bajnokság + Bl, El selejtezők. Na meg még ott van az egyelőre kérdéses Olimpia is ahol szintén érdekelt lenne pár játékos.

Nyilván az lenne a legjobb ha befejezhetnék, de ez nagyban függ, hogy meddig tart a járvány.

2020. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!