Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Valaki tud olyan oldalt ahol esetleg nagyobb méretekben is vannak kosaras mezek? 3-4xl

Keress kérdéseket hasonló témákban: kosárlabda, mez

márc. 26. 21:14  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lassan 1 éve kondizok. Mióta elkezdtem lettek változások méretekben viszont még mindig nem lettem magasabb, testesebb. Ezt a nagyobb változást, hogy jóval magasabb leszek és...
Honnan tudnék BUFFON (Juventus) mezt rendelni nagyobb méretekben is nem csak l-es meg stb?
Csak én gondolom úgy hogy minél többen ellenzik a halloween-t annál jobban nagyobb méretekben kellene ünnepelni?
43-as lábam van azt hallottam hogy Ausztriába lehet nagyobb méretekben cipőket kapni?
Hogy vásároltok ruhákat a picinek? Elöször csak az elsö 3 hónapra, vagy vesztek már nagyobb méretekben is neki?
Milyen ár körül vannak a H&M-ben a nadrágok? És vannak nagyobb méretekben is (31-32)?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!