Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hogy tudnam...

Szerintetek hogy tudnam lekuzdeni a stresszet meccs elott?

Figyelt kérdés
Minden meccs elott ugyanaz az idegesseg gyomorgorcsel es oriasi hanyingerrel jon. A meccs elotti percekig olyan allapotban vagyok hogyha kinyitom a szamat mar hanynom kene es valahogy nemtudom legyozni ezt az egeszet es mostmar nagyon zavar.. mit tehetek ellene? Zenet probaltam hallgatni meg mely levegoket venni de teljesen nem segitett. Tanacsok?

2020. márc. 28. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak fejben dől el. Vannak sportpszichológusok is. Inkább a pszichologusnál sírj, mint a pszichiátrián röhögj :D szokás mondani. Szóval nem szégyen felkeresni, szerintem sokat segíthet, ha ekkora a baj. Mi az ami miatt így berosszulsz? Izgulsz? Lámpaláz a nézők miatt? Nem vagy biztos magadban? Félsz a vereségtől? (nem tudom milyen sport, én küzdősportoltam, ott azért paráztam, hogy kiütnek-szétvernek :D de nem fordult ilyen elő). Szóval az okokat érdemes felkutatni és elgondolkodni rajtuk, megoldani őket. És nem azonnal meccs előtt, hanem még korábban, akár most is elkezdheted. De egy szakember jobban tud benne segíteni.


23/F

2020. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Stressz miatt van izgulok minden alkalommal. De miután megszolal a sip es szervalunk rogton kimegy belolem:)
2020. márc. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!