Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fehéroroszországban megtartják...

Fehéroroszországban megtartják a bajnoki focimeccseket, Svédországban pedig a felkészülésieket, sehol máshol a világon nem. Itt kevésbé gáz a helyzet a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kevésbé gáz, csak ők más stratégiát választottak a kezelésére.
2020. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A legújabb hivatalos svéd stratégia az, hogy az időseket "elengedik", az az, haza küldik őket meghalni mert a kórházaknak nincs kapacitása a kezelésükre, ugyanakkor fontosabb az ipar életben tartása. Összegezve és kissé cinikusan fogalmazva kevesebbet fognak költeni a nyugdíjakra.
2020. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Épp ellenkezőleg: a Svéd stratégia pont az öregeket védi. Nem szabad öregotthonokat látogatni, az idősek maradjanak otthon és a szomszédok vagy a hatóságok vásárolnak nekik. Azért nem zárják be az ovit és az általános iskolát sem mert tudják hogy akkor úgyis csak a nagymamák fogják kapni az unokákat. A többi oktatás már zárt.


Svédországban élek és otthonról dolgozok hogy lassítsam a vírus terjedését.

2020. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Na, figyelj, én is testközelben vagyok s légyszi ne ámítsd itt a gyakorin az olvasókat. Pontosan az van, amit leírtam(2) fentebb, a kórházi ágyak száma nem elég, jelenleg 2.2 per 1000 lakos, szerinted ez elég a helyzet kezelésére?
2020. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Meséld már hol engedik haza az időseket meghalni mert nem itt Svédországban az biztos.
2020. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!