Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Mario Götze-ről?

Figyelt kérdés

Én sztem sokkal nagyobb becsben lenne a topfutball világában ha a Dortmundban marad akkor.

Vegyük szépen sorjába mi történt vele 2013-ban.

A BL döntő előtt már mindenki tudta , hogy a rivális Bayernbe fog szerződni ezért rengetegen megutálták.

A Dortmund elveszti a BL döntőt a Bayern ellen és Götze nincs ott pályán.

Bár nem tudom miért de ha jól emlékszem bevethető lett volna de már nem emlékszem pontosan régen volt.

Ha nem utáltatja meg magát ennyire és játszott volna azon a döntőn és ha nyernek ha nem (de biztos vagyok benne ,hogy másképp alakult volna hiszen ő is a legnagyobb húzó embernek számított akkor mint Reus vagy Lewandowski) és jön 2014 amikor a VB döntőn az ő gólja döntött akkor sztem szobrot emeltek volna neki Dortmundban és mindenki imádná őt Németországban és sokkal nagyobb megbecsülése lenne.

Tehát ha Götze a Dortmundban maradt volna akkor sztem most ezerszer jobban meglenne becsülve.

Ti hogy gondoljátok?


2020. ápr. 6. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy jobban meg lenne becsülve, és szebb lett volna ha ott marad, dortmundiként rúgja a gólt és klublegenda lesz. Alapból h*lyeség volt elmenni a BM-be, a Götze a csatár mögött érzi jól magát, de Müller szintén, már nem is emlékszem, hogy játszottak Guardiola-nál, hogy ez az ellentmondás fel legyen oldva. Amúgy a Bayernbe kezdetbe jó volt, azt hiszem 14-15ös szezonba, valami féltávnál már 10 gólos volt, aztán onnan jött kb. a hanyatlás. Emésztési zavarai voltak, azt hiszem, utólag kiderült, már Dortmundban, kicsit elhízott, ki is kellett hagynia egy félszezont. Azóta meg már egy átlag jó játékos, nem kiemelkedő ezen a szinten, ahogy én látom, nem is találják azt a helyet neki a pályán, ahol tudná húzni a csapatot.
2020. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem Marco Reus is ezért maradt leginkább Dortmundban. Ahogy Götzének, úgy Hummelsnek sem jött be a müncheni kaland és szépen leszerepeltek, majd battyogtak vissza a korábbi csapathoz. Szerintem kicsit vastag a bőr az ilyen játékosok arcán...
2020. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!