Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csapatsportot űzők, hogy...

Csapatsportot űzők, hogy bírtátok a karantént edzés és labda nélkül?

Figyelt kérdés
Focisták, kézisek, röpisek, kosarasok. Pálya nélkül lehetetlen edzeni. Ti mit csináltatok?

2020. máj. 19. 22:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Én röpizek.

Elég rosszul bírtam, mert labdát kb kétszer tudtam a kezembe venni. Párszor erősítettem, de egyedül nekem sokkal nehezebb végigcsinálni egy ilyen edzést.

Most már szerencsére újra lehet menni, pár edzés, és remélem újra belejövök :D

2020. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én focizom. Az elején elég rossz volt, de aztán otthon erősítettem, online edzéseket csináltam és mellette futottam. Ezek segítettek, de nagyon hiányzott a pálya, labda meg az edzések, meccsek. :D
2020. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dávid válasza:

Igazából elég jól lehet egyedül is edzeni röplabdát.

Nálunk még nem indultak újra az edzések :(

2020. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én röplabdázom. Már elég rég vége van a karanténnak de nyári szünet van és így megint nincsenek edzéseim. Már nagyon rég nem volt a kezemben röplabda és nagyon hiányzik a játék is. Ugyhogy nem valami jól. 😀😀
2020. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!