Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez mégis hogyan lehetséges?

Ez mégis hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza már el hogy ez hogy lehetséges.

Akárhányszor megrakok valami élő Tippmix eredményt, minden_egyes_elakalommal ez történik.

Mai, legújabb: FC Köln - Düsseldorf meccs. 70. percen is már bőven túl, 2-0-ra vezet a Düsseldorf. 1,04(!) szorzó van még rá hogy nyernek. Megrakom. Mindezt olyan 80. perc körül, még egyszer mondom 2-0-nál (tehát nem is egy góllal vezetnek, a másik csapat semmi). Gyakorlatilag amint megrakom, a Köld aki eddig 85 percig semmit se csinált, azonnal lő egy gólt. 2-1. Mondom sebaj, már rögtön meccs vége, 87. percben járunk. Nem. A hosszabbítás pont elég volt rá: Köln ismét gólt lő, kiegyenlít. Bukom az 1,04-es(!) fogadást.

És ez nem egyszeri eset. És nem második eset. ÁLLANDÓAN ez van. Egy csapat vezet 2 góllal -> már alig valami odds van rá -> megrakom -> ellenfél még abban az adott percben mint valami varázsütésre szárnyakat kap -> meccs végére pont ledolgozza a hátrányát. Össze nem tudnám számolni hány ilyen volt már. mert ok, egyszer előfordulhat, bár eleve elég valószerűtlen hogy egy csapat 85 percig semmit nem rúg, aztán 5 perc alatt kettőt. De oké egyszer előfordulhat. Na de állandóan?

Valaki mondja már meg ez miért lehetséges? Ennyire profi már a bunda, hogy percre pontosan megvan a forgatókönyv? Vagy valaki "nagy emberek" nézik ezt élőben és a fülére szólnak adott embereknek (edző, játékvezető, akárki) hogy "Most ezt az eredményt sok ember megtette, engedjetek kettőt az ellenfélnek is"? Vagy ez mi? Nekem senki ne jöjjön azzal hogy ez szerencse meg véletlen. Egyszer lehet. De hogy állandóan ez legyen, olyan egyszerűen NINCS. Érdekelne ennek a magyarázata, mert nem kevés pénzt vesztettem már ilyen utolsó perces feltámadásokon, holott ennél "biztosabb" dologra már nem lehet fogadni, az életben egyszer nem tettem 1,1-1,2-nél nagyobb oddsra, mégis kb. 0-ra buktam már magam ilyenek miatt.



2020. máj. 24. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mindig ez történik, akkor tegyél máskor X-re...
2020. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!