Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnák komolyabban...

Hogyan tudnák komolyabban játszani, akár kapusként, vagy más játékosként?

Figyelt kérdés

Pár éve tesiórán mikor játszottunk elkezdtem focizni (viccből), később komolyan érdekelt a dolog, próbáltam csatárként, hátvédként... stb-ként helytállni, de a legszimpatikusabb helyem a kapuban volt... Most elkezdtem magam fejleszteni, így egész jól védek (bár nem rúgnak erőset). Akkor vagyok kapus amikor az osztály gyengébb része van jelen a tesiórai játékokon, így szeretném, ha az egész osztály megválasztana kapusnak...(tehát szeretnék erősebb lenni a kapuban). Ezen kívül jó lenne ha konkrétan focizhatnák, tehát pl. jó csatár, jó védő lennék...😥 L/13


Ui.: nem olyan lány akarok lenni akit a sz@r játékosokkal hasonlatinak össze fociban.



2020. jún. 13. 21:21
 1/1 anonim válasza:

A tesiórás foci, legfeljebb bohóckodásnak nevezhető. Közel sem versenyszintű sport. Gondolom egy igazolt játékos sincs az osztályodban, igaz?


Keress meg egy klubot a közeledben, jelentkezett edzésekre, próbajátékra, és meglátod, hozzájuk képest milyen vagy. Egyáltalán tetszik-e, milyen egy komolyabb edzés.


Sok sikert!

egy 10 évig versenyjátékos focista

2020. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!