Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pingpong,Asztalitenisz?

Jaoksa kérdése:

Pingpong,Asztalitenisz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem az lenne,hogy hol tudnék Budapesten normális körülmények közt pingpong edzésre jelentkezni?Vagy tudtok e ilyen egyesületről Budapest belvárosában akik foglalkoznak pingpong oktatással?Nemrég kezdtem el újra játszani és sokat fejlődök mert van itthon hozzá asztalunk ütők stb,de úgy érzem több van bennem.

2020. júl. 16. 00:28
 1/1 g12laller ***** válasza:

Helló!

Sajnos olyan egyesületről nem tudok ahol konkrétan edzés lenne, de van pár hely ahol tartanak oktatást (bár szerintem elég drága)

[link]

[link] (én ide járok, bár nem edzésre csak ütögetni, ha esetleg ahhoz is lenne kedved én szívesen játszanék valakivel)

[link] (ez jelenleg a vírus miatt zárva)

[link] (itt nem tudom hogy tartanak e külön edzést de vannak edzőik szóval lehet)

Hát ennyit találtam, bár úgy emlékszem amikor én keresgéltem még azért volt 1-2, de azokat most per pillanat nem találtam meg, bocsi.

Sok sikert! :)

2020. júl. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!