Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A sportfogadók hány százaléka...

A sportfogadók hány százaléka sikeres a világon ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 17:16
 1/4 Pawel166 ***** válasza:
Nagyon kevés, de nem azért, mert olyan nehéz lenne. Hanem mert nagyon kevés profi van, viszont nagyon sok Józsi bá’, aki munka után felteszi a pénzét a napi tutira.
2020. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyanra gondolsz aki ebből meg tud élni akkor nagyon kevés

Nyugodtan írjátok ha nem értetek velem egyet de szerintem lehet pár tucat ilyen ember


Ha úgy érted,hogy aki párszor nyeri akkor az már nagyobb szám de összességében nagyon nehéz eltalálni mivel sokszor elmehet nem várt meccseken is,sőt manapság aranyszabály,hogy van egy meglepetés meccs

Én fogadtam kb 20-szor és egyszer nyertem :D

Igaz én 250 ft-nál többet sose raktam fel :D

2020. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sportfogadók egyedül/kis csoportokban vannak, így nyilván kevesebb tényezőt tudnak figyelembe venni mint az irodák, igazából nem szó szerint értve, de a sportfogadás arról szól, hogy milyenek a saját odds-aid az irodáéhoz képest pl.:2-es szorzó van x csapatra, megrakom mert én kb. 1,8-at adnék.

Hosszú távon ha pontosabban határozod meg az oddsokat (tehát az esélyeket) akkor sikeres leszel (feltéve hogy nem vagy balszerencsés) rövid távon általában nagyon nagy szerepe van a szerencsének.

2020. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Minden második meccs el van adva, nekem sorra mennek el az 1,01-es, 1,02-es stb. szorzóim is, hát még a magasabbak. Csak a héten 2000 Ft-ot buktam, minden 1,2 alatti szorzó volt.
2020. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!