Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a 4 nagy bajnokság...

Szerintetek a 4 nagy bajnokság (angol, spanyol, német, olasz) jelenlegi kieső csapatai a magyar bajnokságban hogy szerepelnének?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég h*lye kérdés de kíváncsi vagyok más véleményére :D
2020. júl. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Középmezőny.
2020. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Dobogó környékén. Emlékszünk ugye az Espanyol-Fradi csörtékre az Európa Ligából, mind a kettő döntetlen lett.
2020. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Középmezőny eleje,dobogó

Espanyol azért jobb csapat annál amit mutatott

2020. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Bőven nyernék a bajnokságot már vagy 10 meccsel a vége előtt. Ne röhögjünk már, ahol ilyan Orbán, keltető Felcsút meg hasonló szarok dobogósak, ott mit gondolsz egy német vagy spanyol csapatnak mi kihívás lenne? Semmi. Szerintem a német harmadosztályból sok csapat elkenné a magyar NB1 dobogósait is, nem hogy az első osztályból épphogy kihulló csapatok.
2020. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobogó körül
2020. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van bőven különbség a top bajnokságok kiesői között is. Pl egy Premier League kieső, aki a szezon végéig harcban van a bennmaradásért, tehát nem lóg ki lefelé, nyerné az NB1-et, de mondjuk az olasz bajnokság tökutolsója, aki már 10 fordulóval a vége előtt kiesett a Serie A-ból, azért az NB1-es mezőnyt se verné szarrá. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy jó lenne az NB1 :) )
2020. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!