Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az, hogy a Juventus...

Miért van az, hogy a Juventus 5 BL döntőt bukott el?Ennyire pechesek, vagy más az oka?

Figyelt kérdés
A bajnokság meg nagyon megy nekik, csak a BL nem.Mi lehet az oka?

2020. aug. 9. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Mert nem elég erősek az európai porondra.

Az olasz foci meg nem a legszebb pillanatait éli jelenleg.

Meg én nem vagyok az a típus aki mindenre azt mondja hogy bunda, de azért a bajnokságban, kupában eléggé, többnyire nekik fújnak.

Lásd a Milan elleni kupameccset. A Milan ment 1-0ra és a hosszabbítás is már jóval átlépték úgy hogy semmi sérülés, csere nem volt ami miatt indokolt lett volna. Addig addig húzta a bíró míg ki nem egyenlitett a Juve. Utána egyből le is fújta a meccset.

Szóval ez elég fura volt. Ja hát meg van egy bíró aki köztudottan Juve fan és sokszor is fúj az ő meccsükön.

De mondom hogy általában nem állok bele az ilyen bundás témába.

2020. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltak sztárjaik, de mindet eladták. Volt egy Vieri, Inzaghi, Del Piero, Zidane, Nedved, Pogba, Crespo. Közülük, csak Del Piero maradt szinte végig.Meg Lippit, és Capellot se tudták sokáig megtartani, nem is értem.
2020. aug. 9. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak pár játékos. Annak idején a Milan megnyert mindent, egész Európát uralták, és minden poszton világklasszis játékosok voltak.

Attól mert 1-2 ismertebb ember megfordult ott, jó néhányan nem a Juveban játszottak a karrierjük csúcspontján.

Meg aztán kitudja mi volt akkor a vezetőségen belül.

2020. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Juventus az elmúlt 2-3 évben a tipikus kidobott vagy kiöregedett 30 év körüli játékosokat veszi, lásd pl. Higuain. Meg úgy a kezdő tizenegy alapjáraton öreg. Alig akarnak fiatalítani...
2020. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!