Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Atalanta - Paris Saint-Germ...

Az Atalanta - Paris Saint-Germain meccsen miért olyan magas az odds a PSG sikerére, amikor 80 és 100+ euromillió értékű játékosok vannak náluk? Szerintem ajándék a 2.00 feletti odds a franciákra.

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele, hogy a psg fél éve nem játszott tét meccset egyetlen kupameccsen kívül?

Ellenben az atalanta most fejezte jóformán be. Sokkal élesebbek. A forma sem volt rossz, egy jóval erősebb bajnokságban.

Az, hogy 80-100 millás játékosaik vannak egyrészt nem jelentene semmit. Másrészt nincsenek. Neymar - Mbappé - Icardi - Verratti akik értékesek. Ebből Mbappé lehet, hogy nem is fog játszani.

2020. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy Mbappé nevezve van a holnapi meccsre, de igen, valószínűleg csak vészhelyzet esetén áll be. A lényeg, hogy a legjobbjuk (Neymar) végre játszhat a kiesés szakaszban az elmúlt évekhez képest.


Mindenesetre 5.000 Ft-tal megjátszottam a PSG-t. :)

2020. aug. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mbappé max. csere lesz, Verratti sem játszhat. Necces lehet ez a meccs a PSG-nek.
2020. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Banyek, a nyolcvan valahanyadik percnél elmentem fogat mosni, mire visszaértem meg látom, hogy 2:1 a PSG-nek. :D

A 11-szerez odds-szal a PSG győzelmére a hajrában meg már úgy voltam, hogy ott egye meg a fene, bőven elég, ha az az ötezer elmegy. Ejj...

2020. aug. 12. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!