Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes 20-30...

Szerintetek érdemes 20-30 ezer forinttal megrakni tippmixen 3-4 1,20-as szorzos tenisz merkozest? Hosszutavon bejohet?

Figyelt kérdés
Elore is koszi:))
2020. aug. 20. 09:43
 1/10 anonim válasza:
100%
A szorzók úgy vannak megalkotva, hogy hosszútávon csak a fogadóiroda nyerjen vele.
2020. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erdemes, mindig erdemes, minel tobb penzt raksz fel annal tobbet nyerhetsz, a sok hulyevel ne foglalkozz akik azt mondjak hogy atveres, ebbol elek evtizedek ota. Sz*rul, adossagokban fuldokolva, de ebbol elek...!
2020. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso!


Es ha nem vakok csinalom, hanem utana is nezek az adott meccsnek? Illetve nyilvan nem mindig 30-40 ezret feltenni, csak az elejen, utana pedig a nyereseg egy reszet.

2020. aug. 20. 11:36
 4/10 anonim válasza:

Es ha nem vakok csinalom, hanem utana is nezek az adott meccsnek?


Akkor is jöhet egy biztosnak tűnő mérkőzés ahol elmegy a mixed és akkor bukod a pénzt. Nem véletlen hívják szerencse játéknak.

Annyi a titok, hogy csak annyi pénzzel játssz amennyi nem fáj ha elveszted és soha ne próbáld meg az elbukott pénzt visszaszerezni.

Én is szoktam néha tipp-mixelni, van, hogy bejön és van hogy nem. Ez már csak ilyen.

2020. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Persze lehet nyerni. De most semmiképp nem javasolnám, ki tudja melyik játékosra hogy hatott a nagyon hosszú szünet. Meg mennyire veszik komolyan ezt a szezont így... Ilyen Tsitsipas meg Zverev félékre semmiképp se fogadj pláne ne grand slamen :D


Viszont csak az utánanézés nem biztos, hogy elég. Nekem a 15 éves szoros nézés se mindig.


Ja és elbukott pénzt tényleg ne próbálj visszaszerezni, nálam általában hullámokban sikerül. Van mikor szinte semmi se jön be, máskor meg jól tippelek (és nem 1,2 szorzóval, hanem 2 felett is)

2020. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én duplázgatni szoktam 2-3 meccs nagyobb téttel, nekem bejött hosszútávon.(1.5 gól +, m2csg, hazai vagy D , vendég vagy D ezeket szoktam tenni) szerintem felejtsd el a teniszt és próbálkozz focival.
2020. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

itt a szombati ezekből már válogathatsz

2020. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) mit ajanlasz ezekbol mennyit tegyek meg egy szelvenyen?
2020. aug. 21. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első szelvényt érzem biztosabbnak, azt neked kell tudni mennyit akarsz megtenni, minél több meccs annál rizikósabb
2020. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) es egyes kotesben teszed meg?
2020. aug. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!