Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rafa Nadal Roland Garros...

Rafa Nadal Roland Garros győzelmét rizikós lenne bevállalni 50-60.000 forinttal? Az unibeten pl. 1,70-es oddsszot adnak rá.

Figyelt kérdés
Djokovicson kívül nem látom, hogy ki az, aki veszélyt jelenthet rá. Thiemet, akinek egykezes fonákja van leüti a pályáról, hiába tartják a szakik Nadal egyik legnagyobb kihivójának. Federer meg Wawrinka nem tudta megverni a Garroson Nadalt, akiknek klasszisokkal jobb a fonákja, mint az osztrák gyereknek.

2020. szept. 12. 21:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kihívó*
2020. szept. 12. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Salakon Nadalnak nincs ellenfele.
2020. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy nyerne, de ilyen helyzetben, ami most van a világban és akármikor akárkit kizárhatnak, én nem kockáztatnék, annyi minden történhet ennyi mérkőzés alatt.

Ha már ennyi pénzzel játszol, inkább tedd meg külön az egyes mérkőzéseit, így akármikor kiszállhatsz az addigi nyereményeddel, mégsem fogadsz másképp (hisz a tornagyőzelemhez minden meccsét meg kellene nyernie).

2020. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az is egy opció lehetne, ha nem 1,02-es oddsszokat adnának rá kb. az elődöntőig minden ellenfele ellen. Például tavaly a Federer elleni elődöntőben 1,12 volt az odds Nadal győzelmére, a Thiem elleni döntőben pedig 1,20. És az ilyen 1,10 alatti oddsszoknál még arra sem érdemes fogadni, hogy három szettben nyer, mert az is kb. egy 1,25-ös szorzót ad ki, és azért a döntőig vezető úton jöhet egy olyan ellenfél, aki egy szettet elcsíphet tőle, mint tavaly Goffin vagy előtte Schwartzman.


Mindegy, megvárom a holnapot, hátha Thiem ma esti győzelme feljebb tolja Nadal Garros-győzelmére az oddsszot, ha meg nem, akkor hetvenezerrel megjátszom. Ennél az összegnél maradtam.

2020. szept. 13. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha így döntöttél, sok szerencsét kívánok!
2020. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem megéri megpróbálni. A csávó nagyon durván kisajátította magának a Garrost. Legalábbis sokkal biztosabb rá fogadni, mint pl. Federer végső győzelmére Wimbledonban, vagy Djokovicséra az Ausztrál Openen, hogy csak a másik két teniszező legsikeresebb tornáit említsem.
2020. szept. 13. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jogos, igen. Viszont bennem lenne félsz most is, ilyen kaotikus év után, kevés meccsel a hátuk mögött kérdés mennyire tud újra formába lendülni. Nagy kedvencem, szurkolok neki, hogy összejöjjön az újabb Garros győzelem.
2020. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább fontold meg még egyszer a spanyol mai teljesítménye után, úgy látszik, kell még neki idő, hogy igazán formába lendüljön. :-(
2020. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, láttam én is. Egy ilyen éles meccsen várható volt, hogy kijön a meccshiány nála, na meg Schwartzman kb. élete meccsét játszotta. Nem féltem Nadalt, a Garros salakja egészen más, ott nappal fog játszani, fel tudja pörgetni a labdákat, három nyert szettre menő meccsek lesznek. Plusz ott van még motivációnak az is, hogy beérheti Federert a Grand Slamak számában, és visszaszerezheti az első helyét a világranglistán.
2020. szept. 20. 14:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Nadal kapta a nehéz ágat, míg Djokovics kb. elsétálhat a döntőig, mert a két legkemenyebb ellenfele Berrettini és Medvedev lehet, akiket három szettben összecsomagol. Nadalnak meg a nyolcaddöntőtől kezdve olyan ellenfelek jöhetnek a döntőig vezető úton, mint Fognini, Zverev, Thiem, majd végül Djokovics. Picsába... főleg, ha még hűvös esős idő is lesz... Na mindegy, most már kitartok a tippem mellett, amúgy is jóval kevesebbet lehet már kivenni.
2020. szept. 24. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!