Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Fradinak a...

Szerintetek a Fradinak a Bajnokok ligában lesz esélye legalább nyolcaddöntőig eljutni?

55%
Talán a harmadik hely megcsíphető ha gyengébb ellenfelet kap a harmadik kalapból és lesz egy két bravúr meccsük. A harmadik hellyel Európa Ligában folytatással van esélyük ott nyolcaddöntőbe jutni.
2020. okt. 1. 12:26
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Zenit-Chelsea-DynamoKiev-Fradi csoportbol akár tovább is jutnának. Nézők szempontjából nem lenne túl előnyós ez a sorsolás (nem jönnének a várva várt sztárcsapatok), de továbbjutas nem lenne lehetetlen egy ilyen csoportból (a tavalyi CSZKA Moszkva elleni meccseket és a Vidi 2 évvel ezelőtti Chelsea elleni meccsét alapul véve).
2020. okt. 1. 12:50
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

És szerintetek volt bunda abban, hogy idáig jutott a Fradi vagy őszinte, becsületes bekerülés volt?

2020. okt. 1. 12:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lett volna megbundázni? Ha jól tudom csak a főtáblára kerüléssel kerestek nagyjából 20 millió eurót. Aztán ha ott nyernek egy-két meccset vagy továbbjutnak BL vagy EL egyenes kieséses szakaszba akkor ez az összeg jócskán megnőhet. A Fradi teljes játékoskerete ér 25 millió eurót (transfermarkt szerint), szóval nem is tudtak volna annyit fizetni hogy 4 csapat lefeküdjön nekik. Nyilván mindegyiknek többet kellett volna fizetni mint ammenyit egy esetleges BL főtáblás szereplés ér. A Celtic és a Zágráb biztos hogy főtáblára jutással számolt előzetesen, a Molde meg egy győzelemre volt tőle. Szóval még ha a Djurgarden nem is bízott a fötáblára jutásban (és ezért kevesebb pénzzel is beérte volna), a másik három csapatnak 3×20 millió eurót azaz 60 millió eurót kellett volna fizetni.
2020. okt. 1. 13:01
 5/22 anonim válasza:
Le lehet pontozni de ha a selejtezők két meccs alatt dőltek volna el, már a Celtic ellen kiesik a Fradi...
2020. okt. 1. 13:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen valószínűleg kiesett volna, de sosem lehet tudni. És azt is hozzá kell tenni a Fradi bitang nehéz sorsolást kapott: Djurgarden, Celtic, Dinamo Zagreb, Molde.

Ehhez képest a Moldének nem volt túl nehéz dolga eljutni a negyedik körig: Kuopio (finn), Celje (szlovén), Qarabag (azeri). Lehet még említi a Debrecen 2009-es ellenfeleit: Kalmar (svéd), Levadia Tallinn (észt), Levski Szófia (bolgár). Azért azt látni kell hogy be lehet jutni BL csoportkörbe viszonylag könnyen is, most viszont a Fradinak tényleg vért kellett izzadnia érte.

2020. okt. 1. 13:10
 7/22 anonim válasza:
100%
Igazad van. Az érdemet nem veszem el tőlük mert egyszer meg lehet tréfálni egy egy nagyobb csapatot, és a Dinamo tanulhatott volna a Celtic hibájából, mégis kiestek, szóval el kellett jutni idáig, de a Bl-ben már nem fognak csak így legyinteni ránk, szóval ott nincs olyan, hogy jaj elfáradtam mert hamar 6-0 a vége bármelyik meccsnek.
2020. okt. 1. 13:17
 8/22 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek milyen csapatokat kapunk.

Én egy Juventus-Ajax-Salzburg-Fradi csapatnak örülnék a legjobban.

Salzburg már csak Dominik miatt is, az Ajaxra nincs racionális magyarázatom, az a legszimpatkusabb a második kalapból, illetve a Juventust csak a futball történelem miatt. De igazából jó helyette a Real vagy Barca is, de egy nagy csapatot mindenképpen szívesen látnék a Fradi ellen.

2020. okt. 1. 13:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A reális cél az lehet, hogy tudjon 1-2 meccsen pontot szerezni a Fradi, esetleg egyet meg is nyerni. Ez egy más játszótér mint az Európa Liga volt. Persze sok függ a sorsolástól, de már a harmadik hely megszerzése is nagy bravúr lenne.

Teljesen esélytelen, hogy bunda lett volna. A profi futballban ezen a szinten ez nagyon ritkán van jelen, és jellemzően akkor sem a meccs kimenetelét befolyásolják, hanem apró dolgokat, pl. ki rúgja az első szögletet. De egy ilyen téttel bíró meccsen még ezt is kizártnak tartom. Egy játékos aki eljut a BL-be, vagy akár annak a közelébe és kezdőjátékos a csapatában, az nem fogja a karrierjét kockáztatni pár ezer/tízezer euróért.

Az meg, hogy mi lett volna ha kétmeccses párharcok vannak, teljesen irreleváns. Ez a versenykiírás jelenleg. Ha két meccs van, akkor is lehet hogy az egyik, lehet hogy a másik csapat nyert volna. Az hogy mondjuk nagyobb valószínűsége lett volna a Celtic győzelmének, lényegtelen, hiszen az eredeti meccsen is így volt, és mégis kikaptak. Ha egy egyértelműen jobb csapatnak, ráadásul hazai pályán 90 perc alatt nem sikerül megverni az ellenfelét, sőt még egy hosszabbítást sem kiharcolni, akkor mégis mit várnak? Teljesen felesleges magyarázgatni a dolgot, mert a Fradi megérdemelten van ott. És valóban, ha megnézzük a sorsolást akkor az átlagosnál nehezebb dolga volt a Fradinak. 1 párharcot még talán be lehet "mákolni" de négyet?

2020. okt. 1. 13:26