Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixnél ez bejöhet?

Tippmixnél ez bejöhet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy magas összeggel pl 10e forint megrakok egy olyan eseményt, aminek kicsi az oddsa, de kb majdnem biztos, hogy az lesz a jó... pl az ilyen 1.17es vagy 1.20as oddsuak

És akkor például 2000 ftot nyernék egy eseményen.


Szerintetek működhet?



2020. okt. 8. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen. Vagy nem. A kettő közül valamelyik.

Mi volna az esemény? Megmondom, hogy én megraknám-e.

2020. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez még soha senkinek nem jutott eszébe? xd

Számolj kicsit, mondjuk minden 4. elmegy akkor mennyire jössz ki. Vagy úgy gondolod, hogy az 1.2 odds az fix?

2020. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokszor ment el ilyen kicsi odds is. Persze jöhet egymás után akár 5-6 alkalommal is. Viszont rá fogsz jönni, hogy hosszú távon nem leszel nyereséges. Először teszteld csak papíron pénz nélkül, vagy kisebb összeggel.
2020. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Haver, nem tudnám összeszámolni hogy csak idén, csak 1.1(!) alatti oddsú eseményből hány ment el.

Én a legkisebb összegekkel játszom, mert tényleg csak játékként fogom fel, volt már hogy 100 Ft-ot raktam 1.01-ra (tudom hogy semmi értelme, de én nem is ezen akarok meggazdagodni), és az is elment. Csak 1,01-et több mint 10 alkalommal buktam. Sosem tettem alapból 1,2-nél nagyobb oddsra, mégis 1400 Ft van meg és 25000-ről kezdtem...

Próbálkozz nyugodtan, de a nagy összeget nem javasolnám. Nincs olyan hogy "biztos tipp". Ezért tipp. A sportban semmi nem biztos. Meg ugye bunda is létezik sajnos, ami tovább rontja az esélyeidet.

2020. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így játszanak az igazi balekok amikor "tuti" meccsre fogadnak.
2020. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért 5-ös, akkor mivel te nem vagy balek, így feltétlezem, hogy te mindig nyersz és ebből meg tudsz élni. Eltalálta? Valami profi vagy biztos.
2020. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eltaláltam?
2020. okt. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok profi és nem szoktam állandóan nyerni sajnos.

De az aki nagyobb összeget kockáztat relatíve kis nyeremény reményében az az én szememben igenis egy balek.

Ahogy előttem már többen írták, a fociban,sportban nincs olyan hogy biztos.Ha 1-2 meccs be is jön egy ilyen taktikával aztán utána bukod a "biztos" tippedet akkor nem keveset buksz összességében.Aztán persze újra meg újra vissza akarod nyerni a vesztett összeget, és amikor megint elmegy a "biztos" mérkőzés lassan rádöbbensz magad is hogy egy balek vagy, anélkül hogy én mondtam volna.

Nagyon sokan akartak már ezzel a taktikával meggazdagodni de senkinek nem sikerült és nem is fog.

2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen taktikából nem fogsz meggazdagodni. Balek módon játszol akkor is, amikor 200 ft-ból akarsz több százezret csinálni. Esélyed annyi, mint hogy 4-es találatod legyen a lottón.
2020. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, épp most megy el 1,02-es szorzójú szelvényem. Bayern Amatőr meccsén, meg úgy általában a német bajnokságban általában mindig van 4-5 gól, most megtettem hogy lesz több mint 0,5(!) gól - 89 percnél 0-0. Erről ennyit. Ez az utóbbi 4 napban ha jól számolom az ötödik meccs amim elmegy úgy hogy csupán 0,5 gólnál többre tettem.
2020. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!