Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit lát Marco Rossi Szalai...

Mit lát Marco Rossi Szalai Ádám játékában amiért mindig kezdőbe kell raknia?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ott a helye, nem tud mit kezdeni a labdával, folyton elesik. Vagy direkt arra használja Rossi, hogy gyűjtse nekünk a szabadrúgásokat?

2020. okt. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert nincs másik ekkora termetű játékosunk előre és remek húzóember, mindenki hallgat rá. A tapasztalatáról meg ne is beszéljünk amit a bundesligában szerzett. Nincs neki szép játéka, de szakmai szemmel nézve hasznos és húzza a csapat morálját is. Szerinted pont Rossi nem ért a focihoz, mikor Dárdai óta ő az egyik legjobb kapitányunk?
2020. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na jó, az addig oké, de az nem hátrány, hogy elveszti a labdát amelyből az ellenfél azonnal kontrázni tud?


Azért jó, egy bolgár csapat ellen lehet nem jelentett sokat, de egy jó állóképességgel rendelkező Izland ha megindul egy ilyen labdával és nincsenek észnél a védők könnyen baj lehet.


Irányítani, kiabálni, mutogatni a felezővonal mentén is tudna.

Amúgy meg Gulácsinak is megvan az a tapasztalata ami neki, egybe tudná ő is tartani a csapatot.

2020. okt. 9. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Szalai egy amolyan "deep lying forward"-ot játszik. Magyarul kb: mélységi támadóra lehetne fordítani

Egyáltalán nem arról szól ez a szerepkör, hogy álljon be a kapu elé, és rugdossa be a beadott labdákat. Labda megtartása, csapattársak bevárása, megjátszása is a fő feladatai közé tarzotik.

Személy szerint mentálisan érzem egy picit gyengébbnek ehhez a szerephez, a fizikai adottságai rendben vannak, a meglátásait érzem kevésnek sokszor.

Per pillanat ESETLEG Nikolic kerülhetne be a helyére, más alternatíva abszolút nincs.

2020. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A hálószobában nyújtott teljesítménye győzte meg.
2020. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én Nagy Ádámot se értem, szegény csávó nem nagy eresztés. Mondjuk Szalai se.
2020. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól láttam, hogy ma nem kezd?
2020. okt. 11. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira vicces, mikor mindenki elmondja egy válogatott játékosról, hogy milyen szar (esetünkben Szalai vagy Nagy Ádi). Csak abba nem gondoltok bele, hogy a szövetségi kapitánynak minden poszton szerepeltetnie kell valakit, nem mondhatja azt, hogy "Jajj, nincs épkézláb magyar center, de van a padon egy jó középhátvéd, akkor játszatom őt!". Szalai a legkisebb rossz megoldás, egyszerűen nincs tőle jobb, főleg erre a szisztémára, amit játszik a válogatott.
2020. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szalai Ádámot tény, hogy nem játszatja a klubedzője, de ő is jó állapotban van és vannak olyan kritikus pontok, amiben nagyon fontos szerepe van. Most a technikai stáb is hiányos lesz és szükség lesz valakire a pályán, aki lélektani vezető tud lenni, Szalai Ádám túl fontos ahhoz, hogy ne szerepeljen. Ha bárki bírálna a kezdőcsapatom miatt, az engem kevésbé érdekel, hiszen rengeteg szempontot kell mérlegelnem és ezek között a mentális készségek nagyon fontosak. De ha a technikai képességeket nézzük, ahogy Szalai Ádám átveszi és megjátssza a hosszú labdákat, azt nem sokan tudják a magyar mezőnyben. A bolgár meccs előtt is sok kritikát kaptam Szalai Ádám miatt, és ha most visszanézzük a találkozót, láthatjuk, hogy az első két gólban is óriásai szerepe volt."
2020. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!