Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszben mennyire sűrűn...

Teniszben mennyire sűrűn fordul elő nagy tornákon, hogy valakit nullára verjenek?

Figyelt kérdés

Nagy torna alatt olyasmit értek hogy Roland Garros, Wimbledon, US Open stb.

Itt mennyire sűrű az olyan, hogy ha még az egyik játékos be is visz egy-egy ütést (pl. 15-semmi), de minden játszmát elveszítsen, és a végén 6-0, 6-0, 6-0 legyen az eredmény (nőknél ugye csak 6-0, 6-0, mert náluk két szett van, férfiaknál három)? Előfordul ilyen, vagy nem jellemző? Idén pl. nem látom hogy lett volna hasonló. Még Nadal, Djoko stb. se tudtak teljesen nullára verni valakit (olyan mondjuk volt hogy egy szett az 6-0 legyen, de az összes senkinél nem lett nullás). Ez nagyon nagy égésnek számítana?



2020. okt. 9. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Akik bejutnak nagyobb tornákra, annyira nem rosszak, hogy ennyire kikapjanak. Persze ez azon is múlik, hogy ki kivel játszik. Értem én pl.: Fucsovics Marci Djoko ellen előfordulhat, hogy agyon lenne verve 6-0 6-0 6-0-ra , de ezt elképzelni nem tudom mondjuk egy Nadal-Djoko meccsen.


Hogy teljesen a kérdésedre válasuoljak, nagyon ritka az ilyen, de biztosan fordult már elő.

2020. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Open Era-ban (1968 óta) Grand Slam-en összesen 5 ilyen meccs volt:

1968 (French Open) Nikola Špear def. Daniel Contet

1987 (French Open) Karel Nováček def. Eduardo Bengoechea

1987 (Wimbledon) Stefan Edberg def. Stefan Eriksson

1987 (US Open) Ivan Lendl def. Barry Moir.

1993 (French Open) Sergi Bruguera def. Thierry Champion.

2020. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!